Marketing internetowy

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie działań marketingowych dla sklepów internetowych, stron czy blogów.

Pozycjonowanie (SEO) | Google Ads | Facebook Ads

Zrozumieć odbiorcę

Aby jakiekolwiek działania marketingowe miały szansę zadziałać, niezbędne jest zrozumienie potrzeb, zachowań i problemów potencjalnego odbiorcy reklamy i zestawienie tych danych, w przemyślany sposób, z konceptem Twojej firmy/ oferty.

Bez tego, Twoja kampania, nawet świetna pod kątem technicznym, będzie skazana na dryfowanie po czeluściach Internetu bez większego ładu i składu, od czasu do czasu trafiając (albo i nie) na potencjalnego klienta. Dlatego też tak ważny jest, często pomijany, etap mający na celu stosowne przygotowanie strategiczne przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Tak właśnie jest skonstruowana nasza oferta. Znajdziesz tu dwa etapy, które razem mają jeden cel – zapewnić skuteczny marketing Twojej firmie.

Z naszego bloga:

Punkt obowiązkowy na start. Uporządkuj cały proces.

3 skuteczne sposoby jak zwiększyć ruch na blogu.

Efektywność ponad wszystko. Sprawdź jak odzyskiwać ruch.

Sprawdź na czym polega proces pozycjonowania bloga.

Etap #1

Na tym etapie poznajemy m.in. Twoje potrzeby, cele, identyfikujemy grupę docelową czy potencjalne obszary współpracy. Gromadzimy wszystkie informacje, niezbędne, aby dobrać odpowiednie narzędzia w kolejnym etapie. Jest to etap strategiczny, który solidnie przepracowany pozwoli na uzyskiwanie oczekiwanych efektów podczas prowadzenia kampanii marketingowej.

Potencjał

Strategia

UX

Efekty

Pakiet
Sesja strategiczna
799 PLN
netto jednorazowo
(982,77 pln z vat)
  •  

Pakiet ten został opracowany w taki sposób, aby umożliwić zbudowanie solidnych podstaw do dalszych działań. Zakłada on dwie konsultacje online (do 30 min każda) wraz z opracowaniem wniosków i sugestii dotyczących, najlepiej pasujących do Twojej firmy, działań marketingowych.

Oczywiście jeśli znasz swoje potrzeby, możesz od razu przejść do etapu drugiego i zdecydować się na konkretne działania promocyjne. Pakiet ten jest opcjonalny.

Prowadzący:

Patryk Kozioł

Praktyk biznesu. Od blisko 15 lat otacza technologiczną opieką przedsiębiorców i twórców on-line. Założyciel i CEO marki HashMagnet, która zapewnia pomoc i skuteczne wsparcie twórcom on-line, a której zaufało już ponad 2000 aktywnych klientów.

Darmowa konsultacja

Na początek umów się na darmową i niezobowiązującą konsultację.

Etap #2

Wiesz w którą stronę powinna zmierzać Twoja kampania. Czas na konkrety. Nasza oferta skupia się na kanałach najbardziej skutecznych, o szerokim dotarciu. Wyszukiwarkę Google zna chyba każdy, sieci społecznościowe, jak Facebook czy Instagram także. Jeśli tylko Twój potencjalny klient używa Internetu, to tam właśnie do niego dotrzesz. Co zatem znajdziesz w naszej ofercie:

  • Kampania Google Ads;
  • Usługi pozycjonowania (SEO);
  • Kampanie remarketingowe;
  • Kampanie YouTube;
  • Kampanie Facebook Ads.
Kampania
Google Ads
od500 PLN netto miesięcznie
  •  
Kampania
Facebook Ads
od700 PLN netto miesięcznie
  •  

Certyfikowani specjaliści

Doświadczeni i certyfikowani eksperci od marketingu online, to gwarancja jakości Twoich działań.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Tak, wstępna konsultacja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Odbywa się online lub telefonicznie i trwa do 15 minut.

Nie. Ta opcja jest dobrowolna. Jeśli masz już wizję i chcesz skorzystać z konkretnych usług promocyjnych, to możesz przejść bezpośrednio do nich. 

Koszt danej usługi jest uzależniony o kilku czynników. Może to być budżet miesięczny danej kampanii, stopień jej skomplikowania czy liczba obsługiwanych kanałów w ramach danego medium.

Tak. Sesja wskaże Ci dalszą drogę, to czy zechcesz ją kontynuować z nami, samodzielnie czy z inną firmą jest Twoją decyzją.