Szablony WordPress

Specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy piękne, responsywne szablony WordPress z oferty ThemeForest. Każdy szablon możesz podejrzeć. Klikając w przyciski pod daną pozycją, zostaniesz przekierowany na stronę szablonu (w j. angielskim). Wszystkie poniższe szablony są dostępne w cenie wybranych pakietów.

Soledad

Niekwestionowany król szablonów blogowych, choć jego zastosowanie jest szersze. Cała masa wersji wyglądu do wyboru, bogata funkcjonalność i kompatybilność z wtyczką Elementor sprawiają, że otrzymujesz potężne narzędzie do stworzenia swojego niepowtarzalnego miejsca online.

Unicon

Wszechstronny szablon, który najlepiej sprawdzi się jako podstawa firmowej strony www, ale może także służyć jako sklep czy blog. Wiele rozbudowanych wersji demo i intuicyjność w obsłudze sprawiają, że jest to jeden z najlepszych dostępnych szablonów.

Flatsome

Poza ogromem funkcji i elastycznością, których pozazdrościłby nie jeden konkurent, ten szablon ma jeszcze jedną ogromną zaletę – jest szybki. To jedna z tych cech, które są ogromnie ważne przy sklepach WordPress, a niestety wiele szablonów ma z tym problem.

Stockholm

Klasyczny, skandynawski design – jego nazwa zobowiązuje :) Niech Cię nie zwiedzie minimalistyczny wygląd, bo wewnątrz to rozbudowany theme. Z pomocą tego szablonu bez problemu stworzysz zaawansowaną stronę www czy sklep. Jako bazy możesz użyć jednego z wielu gotowych widoków.

Newspaper

Masz bardzo dużo treści i często publikujesz? Ten układ, przypominający bardziej portal www niż blog, pomoże prezentować je w sposób zorganizowany. To jeden z najpopularniejszych szablonów tego typu. Sprawdź, jakie ma opcje!

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Szablon (inaczej smotyw, skórka) to coś, ,co nadaje wygląd Twojemu blogowi, sklepowi czy stronie opartej o system WordPress. To rodzaj ubrania dla WordPressa :) Szablony pozwalają na ustawienie indywidualnego designu serwisu. Mogą posiadać różne opcje modyfikacji, takie jak edycja kolorów, czcionek czy układu elementów strony.

Szablony bezpłatne w większości przypadków mają dużo mniej ciekawy design. Gdy zdecydujesz się na szablon darmowy, możliwość dostosowania go do Twoich wymagań będzie bardzo ograniczona.
Szablony płatne oferują znacznie większe możliwości samodzielnej edycji poszczególnych elementów i układów bloga. Zatem zdecydowanie warto rozważyć opcję płatną.

Jest wiele stron z darmowymi szablonami, pamiętaj jednak, że część z takich stron może być niebezpieczna! Pobieranie i instalowanie szablonów z niepewnych źródeł może być przyczyną problemów. W pierwszej kolejności sprawdź oficjalne repozytorium WordPressa – pl.wordpress.org/themes/

Tak, ale taka operacja wymaga dość złożonej wiedzy programistycznej. Biorąc pod uwagę, że do dyspozycji mamy kilkadziesiąt tysięcy szablonów gotowych, których możliwości personalizacji są ogromne, tworzenie od zera szablonu często mija się z celem.