Certyfikaty SSL

Zwiększ bezpieczeństwo swojego serwisu i popraw pozycję w Google dzięki prostej i szybkiej instalacji certyfikatu SSL.
Jeśli prowadzisz sklep internetowy, potraktuj certyfikat jako obowiązkowy element bezpieczeństwa danych Twoich Klientów! Pamiętaj, że w ramach naszych usług hostingowych udostępniamy Ci w cenie pakietu darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt.

ile kosztuje założenie sklepu

Ile to kosztuje?

Mniej niż myślisz – zero ukrytych koszyków! Koszt odnowienia jest taki sam jak zakupu.

Certyfikat SSL
Comodo Positive SSL
39,90 pln z vat / rok
  • Ubezpieczenie 10 000 $
  • Walidacja DV
Certyfikat SSL
RapidSSL
84,00 pln z VAT / rok
  • Ubezpieczenie 10 000 $
  • Walidacja DV
Hosting WordPress
WP Lite
249pln
179 pln z vat rocznie
  •  
hosting wordpress

Domena + Hosting = WordPress

Jeśli chcesz zacząć tworzyć online: założyć bloga, stworzyć stronę www czy otworzyć sklep, do kompletu potrzebujesz hostingu. To on jest „domem″ dla Twojego WordPressa. Razem z domeną tworzą duet, który  jest podstawą Twojej obecności w Internecie.

Pamiętaj, że wybrane domeny na pierwszy rok otrzymasz w cenie hostingu. Sprawdź i przekonaj się, jakie masz opcje!

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

SSL (z ang. Secure Socket Layer) – technicznie jest to protokół służący do bezpiecznego przesyłania danych w sieci Internetowej. W uproszczeniu oznacza to, że informacje, jakie podaje użytkownik, np. w formularzu zamówienia w sklepie internetowym, są przesyłane do serwera w bezpieczny, zaszyfrowany sposób. Nikt poza uprawnionymi do tego osobami, nie ma dostępu do tak przesyłanych danych. Dane przesyłane z użyciem SSL są także chronione przed nieautoryzowaną próbą ich modyfikacji, dlatego użytkownicy serwisów używających certyfikatów SSL mogą bezpiecznie przesyłać dane szczególnie wrażliwe, takie jak hasła czy numery swoich kart kredytowych. Jeśli chcesz prowadzić sklep internetowy to zakup certyfikatu powinien być punktem obowiązkowym na Twojej liście.

Wszystkie oferowane przez nas certyfikaty SSL zapewniają wysoki poziom szyfrowania oraz taką samą kwotę ubezpieczenia (10000 $). Ubezpieczenie wypłacane jest przez wydawcę certyfikatu w sytuacji, gdy zabezpieczenia certyfikatu zostałyby złamane. Certyfikaty różnią się przede wszystkim ich wystawcą (marką).

Cena obejmuje instalację certyfikatu na naszych serwerach. W przypadku posiadani usługi u innego dostawcy możesz zainstalować certyfikat samodzielnie (otrzymasz od nas niezbędne pliki) lub za dodatkową opłatą (50 zł netto) zrobimy to za Ciebie.