Certyfikaty SSL

Zwiększ bezpieczeństwo swojego serwisu i popraw pozycję w Google dzięki prostej i szybkiej instalacji certyfikatu SSL.
Jeśli prowadzisz sklep internetowy, potraktuj certyfikat jako obowiązkowy element bezpieczeństwa danych Twoich Klientów! Pamiętaj, że w ramach naszych usług hostingowych udostępniamy Ci w cenie pakietu darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt.

Certyfikat SSL ceny

To ile kosztuje certyfikat SSL uzależnione jest od jego wydawcy, sposobu walidacji czy rodzaju. Nasza oferta obejmuje najpopularniejsze certyfikaty SSL z ubezpieczeniem oraz szybką walidacją (DV – Domain Validation). Dzięki temu możesz korzystać z certyfikatu zaraz po jego wydaniu. 

Certyfikat SSL
Sectigo Positive SSL
33 PLN
netto rocznie
(40,59 pln z vat)
  • Ubezpieczenie 10 000 $
  • Walidacja DV
certyfikat ssl rapid
Certyfikat SSL
RapidSSL
69 PLN
netto rocznie
(84,87 pln z vat)
  • Ubezpieczenie 10 000 $
  • Walidacja DV
Hostng + Certyfikat
WP Lite
199 PLN
netto rocznie
(244,77 pln z vat)
  •  
hosting wordpress

Domena + Hosting = WordPress

Jeśli chcesz zacząć tworzyć online: założyć blog, stworzyć stronę czy otworzyć sklep, do kompletu potrzebujesz hostingu. To on jest „domem″ dla Twojego WordPressa. Razem z domeną tworzą duet, który jest podstawą Twojej obecności w Internecie.

Pamiętaj, że certyfikat SSL Let’s Encrypt oraz wybrane domeny na pierwszy rok otrzymasz w cenie hostingu. Sprawdź i przekonaj się, jakie masz opcje!

hosting wordpress polecany

Hosting HashMagnet w rankingu TOP 15 firm hostingowych w Polsce

Nasz hosting został doceniony w niezależnym teście serwisu jakwybrachosting.pl. Otrzymaliśmy wyróżnienie w trzech kategoriach: Bezpieczny Hosting, Nowoczesny Hosting oraz Przyjazny dla WordPRessa.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

SSL (z ang. Secure Socket Layer) – technicznie jest to protokół służący do bezpiecznego przesyłania danych w sieci Internetowej. W uproszczeniu oznacza to, że informacje, które podaje użytkownik, np. w formularzu zamówienia w sklepie internetowym, są przesyłane do serwera w bezpieczny, zaszyfrowany sposób. Nikt poza uprawnionymi do tego osobami, nie ma dostępu do tak przesyłanych danych. Dane przesyłane z użyciem SSL są także chronione przed nieautoryzowaną próbą ich modyfikacji, dlatego użytkownicy serwisów używających certyfikatów SSL mogą bezpiecznie przesyłać dane szczególnie wrażliwe, takie jak hasła czy numery swoich kart kredytowych. Jeśli chcesz prowadzić sklep internetowy to zakup certyfikatu powinien być punktem obowiązkowym na Twojej liście.

Wszystkie oferowane przez nas certyfikaty SSL zapewniają wysoki poziom szyfrowania oraz taką samą kwotę ubezpieczenia (10000 $). Ubezpieczenie wypłacane jest przez wydawcę certyfikatu w sytuacji, gdy zabezpieczenia certyfikatu zostałyby złamane. Certyfikaty różnią się przede wszystkim ich wystawcą (marką).

Cena obejmuje instalację certyfikatu na naszych serwerach. Gdy masz usługę u innego dostawcy, możesz zainstalować certyfikat samodzielnie (otrzymasz od nas niezbędne pliki) lub za dodatkową opłatą (50 zł netto) zrobimy to za Ciebie.