opieka techniczna wordpress

Opieka WordPress

Chcesz na stałe zdjąć z siebie kwestie techniczne związane z blogiem, stroną lub sklepem? A może masz konkretne zlecenie i potrzebujesz jednorazowej pomocy? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

WP Drive Thru

Zleć konkretne zadania. Przykładowe możliwości:

Instalacja szablonu

Zainstalujemy, skonfigurujemy i pomożemy w personalizacji wybranego szablonu. Ba, nawet pomożemy wybrać najlepszy :)

Naprawa / Modyfikacje

Coś się zepsuło? Wtyczka lub szablon nie działają tak, jak trzeba? A może potrzebujesz nowej funkcji? Pomożemy!

Czyszczenie z wirusów

Możemy pomóc Ci wyczyścić Twój serwis z niechcianego oprogramowania oraz zabezpieczyć go przed podobnymi problemami w przyszłości.

Awarie

Twój WordPress odmawia współpracy, nie możesz się zalogować? Potrzebujesz pilnej pomocy? Napisz do nas.

Wydajność

Jeśli Twój WordPress działa wolno, pomożemy w jego optymalizacji - zarówno dla odwiedzających, jak i dla narzędzi Google.

Usługi WordPress

Nic, co związane z WordPressem, nie jest nam strasznie. Jeśli masz jakieś nietypowe zlecenie, koniecznie daj nam znać!

A może wszystko w ramach jednego pakietu?

WordPress, jak każde oprogramowanie, potrzebuje stałych aktualizacji, aby zapewnić mu sprawne działanie oraz bezpieczeństwo. Statystycznie większość włamań wynika właśnie z braku aktualizacji i dziur powstałych w wyniku tego typu zaniedbań. Decydując się na stałą opiekę, powierzasz nam dbanie o powyższe kwestie. Bierzemy na siebie wszelkie zagadnienie związane z bezpieczeństwem, wydajnością, a także wszystko, co techniczne (w tym awarie). Stała opieka to pewność, że, bez względu na porę dnia czy nocy, otrzymasz stosowną pomoc w krótkim czasie.

ile kosztuje założenie sklepu

Opieka nad WordPress

Basic
100 PLN
netto miesięcznie, płatność kwartalna
(123 pln z vat)
  • Stałe aktualizacje (min. 2x w miesiącu)
  • Obsługa awarii 24 h
  • Dbanie o bezpieczeństwo
  • Optymalizacja wydajności
  • Monitoring dostępności 24 h
Opieka techniczna
Szyta na miarę
indywidualna WYCENA
  • Masz potrzeby, które wykraczają poza pakiet Basic? Wypełnij formularz wyceny! Skonstruujemy ofertę opieki technicznej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ważne: stała opieka techniczna jest świadczona wyłącznie dla Klientów mających usługi na naszych serwerach.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Bierzemy to na siebie. W cenie pakietu otrzymujesz pełne wsparcie i przywrócenie serwisu do stanu sprzed aktualizacji. W związku z tym, że aktualizacje często powodują błędy, każdy serwis pod opieką jest sprawdzany po ich wykonaniu.

Aktualizacje w ramach Pakietu Opieki Technicznej WordPress wykonywane są dwa razy w miesiącu. Stale monitorujemy przypływ informacji o lukach bezpieczeństwa zarówno w WordPressie, jak i we wtyczkach. Jeśli serwis jest potencjalnie zagrożony, zawsze wykonujemy dodatkowe tury aktualizacji bez dodatkowych opłat.

Możemy przenieść Twoje serwisy do nas. Migracja jest bezpłatna, trwa jeden wieczór, a wszystkie kwestie techniczne z nią związane są po naszej stronie. Jeśli nie chcesz się przenosić, możesz skorzystać z usług jednorazowych: WP Drive Thru.

Staramy się odpowiadać na bieżąco na wszystkie prośby o wycenę. Odpowiedź od nas otrzymasz najpóźniej dwa dni robocze od wypełnienia formularza wyceny.