opieka WordPress

Opieka WordPress

Twój WordPress potrzebuje stałej opieki? Przestań zajmować się technicznymi rzeczami. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Pomoc 24/7

Wiemy jak ważne jest stałe i solidne wsparcie. Reagujemy w trybie 24/7. Możesz liczyć na nasze szybkie wsparcie.

Monitoring działania

Stale sprawdzamy różne parametry Twojego serwisu. Interweniujemy, gdy tylko wychwycimy jakiś problem, aby zachować ciągłość działania.

Organizacja pracy

Wypracowane latami procedury, zorganizowany zespół, sprawdzone rozwiązania. Twój spokój.

Nasza praca zebrała blisko 200 opinii 5/5

Milena Brągoszewska
Czytaj więcej
HashMagnet prowadzi mój sklep już od dawna i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szybka reakcja na zapytania, bardzo pomocny dział techniczny. Polecam :)
Łucja Gal
Czytaj więcej
Korzystam z usług już od jakiegoś czasu i wszystko idzie coraz lepiej :) świetna organizacja i naprawdę efektownie rośnie aktywność. Polecam serdecznie, ja na pewno zostanę na długo.
Katarzyna Kędzierska
Czytaj więcej
Korzystam z ich usług od wielu lat i niezmiennie jest to najlepsza firma tego typu na rynku. Najwyższy poziom obsługi klienta i jakość oferowanych rozwiązań, a korzystam z wielu (obsługa techniczna, sklep internetowy, platforma do kursów online). Polecam!
Emilia Chojnacka
Czytaj więcej
Z całego serca polecam! Ekspresowa pomoc i profesjonalna obsługa.
Matylda
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalna obsługa techniczna sklepu internetowego. Błyskawiczne odpowiedzi na maile (to bardzo ważne) i zawsze skuteczne rozwiązanie problemów.
Ania Szynkiewicz
Czytaj więcej
Kolejny raz HashMagnet nie zawodzi ❤ Odpisują w ciągu kilku minut nawet w niedzielę! Nie mogłam lepiej trafić!
Poprzedni
Następny
opinie hashmagnet
Doświadczenie

Blisko 10 lat na ryku, ponad 2500 klientów. Postaw na sprawdzonych specjalistów.

Technologia w tle

Zyskaj pewność, że Twój biznes online pracuje na podstawie najlepszych rozwiązań na rynku.

Rozwój

Zapewnimy nie tylko opiekę, możesz na nas liczyć także w kwestiach rozwojowych.

Bezpieczeństwo

Kompleksowo zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Możesz spać spokojnie.

OPIEKA WORDPRESS | Wybierz najlepszą dla siebie wersję

#OPIEKASimple

Dla stron firmowych i blogów.

199 zł

netto / miesiąc

#OPIEKABusiness

Dla sklepów i rozbudowanych serwisów.

od 399 zł

netto / miesiąc

Ważne: aby zachować odpowiednią jakość działania, stała opieka techniczna jest świadczona wyłącznie na naszych serwerach. W razie potrzeby przeniesiemy Twój serwis za darmo.

#OPIEKASimple

#OPIEKABusiness

Cena za miesiąc
199 zł
netto / miesiąc
od 399 zł
netto / miesiąc
Aktualizacje (wtyczki, szablony, WP)
1x w miesiącu
2x w miesiącu
Krytyczne aktualizacje
Bez limitu
Bez limitu
Pełna obsługa awarii
Bez limitu
Priorytetowe wsparcie
Codzienne kopie zapasowe
Monitoring działania 24/7
Monitoring działania infrastruktury
Dostęp do licencji premium, dodatków i promocji
Optymalizacja wydajności
Podstawowa
Zaawansowana
Audyt bezpieczeństwa
Podstawowy
Zaawansowany
Usuwanie wirusów
Wersja staging serwisu
Wsparcie e-commerce
Serwis wielojęzyczny

Pomoc

Wsparcie techniczne 24/7
Profesjonalne doradztwo
Darmowa migracja

#OPIEKASimple

199 zł
netto / miesiąc

#OPIEKABusiness

399 zł
netto / miesiąc

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Bierzemy to na siebie. W cenie pakietu otrzymujesz pełne wsparcie i przywrócenie serwisu do stanu sprzed aktualizacji. W związku z tym, że aktualizacje często powodują błędy, każdy serwis pod opieką jest sprawdzany po ich wykonaniu.

Aktualizacje w ramach Pakietu Opieki Technicznej WordPress wykonywane są średnio dwa razy w miesiącu. Stale monitorujemy przepływ informacji o lukach bezpieczeństwa zarówno w WordPressie, jak i we wtyczkach. Jeśli widzimy jakieś potencjalne zagrożenia, zawsze wykonujemy dodatkowe tury aktualizacji bez dodatkowych opłat.

Możemy przenieść Twoje serwisy do nas. Migracja jest bezpłatna, trwa jeden wieczór, a wszystkie kwestie techniczne z nią związane są po naszej stronie.

Dbamy o to, aby do takiej sytuacji nie doszło. Kładziemy duży nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem. Pamiętaj jednak, że w ramach opieki, to my załatwiamy takie kwestie. Ty nie musisz się o nic martwić.

Opieka WordPress – istotne korzyści

Prowadząc własną stronę internetową, należy pamiętać też o tym, że nie wszystko zawsze jest takie bezproblemowe, jakby się tego chciało. Możliwe są przecież awarie, chwilowe problemy techniczne, które na pewno nie ułatwiają pracy. O ile dla specjalisty często jest to chwila, podczas której skontrolować można problem i go naprawić, o tyle dla osoby bez doświadczenia może być to o wiele trudniejsze. Właśnie w takich przypadkach sprawdzi się opieka WordPress. Nasi profesjonaliści zawsze wiedzą, w jaki sposób rozwiązać pojawiające się problemy i zapewnić pełną płynność strony. Zarówno pod względem jej obsługi, jak i  prawidłowego wyświetlania.

WordPress opieka – co gwarantujemy

W pierwszej kolejności należy skupić się na płynących z tego korzyściach. Dlaczego warto zdecydować się na naszą usługę? WordPress opieka to wsparcie, które gwarantowane jest 24/7, abyś zawsze mógł otrzymać odpowiedź na twoje pytania i szybko uzyskać pomoc. Wiemy przecież, jak ważne jest prawidłowe zarządzanie stroną i zapewnienie jej przejrzystości, tak aby odwiedzające ją osoby zawsze miały dostęp do istotnych treści. Oprócz tego zapewniamy również monitoring działania, czyli stale sprawdzamy parametry twojego serwisu. W ten sposób mamy wszystko pod kontrolą i nie musimy obawiać się, że coś nie pójdzie zgodnie z planem. Gdy tylko wychwycimy jakiś problem, natychmiast go naprawiamy, aby strona nadal funkcjonowała bez zarzutu. Z naszej strony gwarantujemy również zespół profesjonalistów, który jest doskonale zgrany i potrafi funkcjonować zarówno samodzielnie, jak i w grupie. Stawiamy na rozwój i profesjonalizm, dzięki czemu możemy zagwarantować ci, że twoja strona będzie prowadzona w możliwie najlepszy sposób.

Opieka nad serwisem WordPress

Do wyboru pozostawiamy dwie opcje. Pierwszą z nich jest opieka na serwisem WordPress w pakiecie Simple, który obejmuje podstawowe, ale jak najbardziej wystarczające działania, takie jak regularne audyty bezpieczeństwa, dbanie o wydajność strony, tworzenie kopii zapasowych w aż trzech różnych lokalizacjach. Oprócz tego można zdecydować się na opiekę Business, która jest nieco bardziej rozbudowana i przez to zapewnia więcej możliwości. W ten sposób gwarantujemy pełną opiekę nad e-commerce, wielojęzyczne serwisy, wsparcie ekspertów oraz indywidualnie dopasowane rozwiązania, które sprawdzą się nawet w tak zwanych trudnych przypadkach. Warto zdecydować się na tę drugą opcję, gdy planuje się szeroko rozwiniętą sieć własnych stron internetowych.