hosting elastyczny presta
hosting elastyczny

Hosting elastyczny

Dobierz parametry elastycznie do swoich potrzeb. Instaluj dowolne aplikacje oparte o PHP, Ruby lub Python. Szczególnie polecamy dla sklepów takich jak Prestashop.

Marka madhosting.pl (Mad Hosting) to teraz część HashMagnet.

Hosting skalowany

Jeden pakiet, który możesz rozszerzać o dowolne parametry. Prosta obsługa bez wiedzy technicznej. Izolowane zasoby tylko dla Ciebie dzięki technologii ElasticSites i pełny dostęp do panelu DirectAdmin.

Potrzebujesz mocy? Idealna alternatywa dla VPS.

Dlaczego warto

Dbamy nie tylko o obsługę, ale także o najwyższą wydajność naszych serwerów. Każdy serwer pracuje w oparciu o najnowsze i najbardziej wydajne technologie takie jak LiteSpeed, LSCache czy Redis. Takie zestawienie jest nawet 10x szybsze niż tradycyjne oprogramowanie nginx.

Kopie bezpieczeństwa wykonywane są codziennie i dostępne z 7 ostatnich dni, ale, dla Twojego komfortu, zawsze przechowujemy też starszą kopię. Dla pełnego bezpieczeństwa Twoich danych kopie są przechowywane na niezależnych od serwera zewnętrznych macierzach, a także poza serwerownią.

Każdy pakiet możesz testować za darmo i bez żadnych zobowiązań przez 7 dni. W trakcie próbnego okresu możesz liczyć na nasze pełne wsparcie.

Masz już opłacony hosting w innej firmie, ale chcesz się do nas przenieść? Nie ma sprawy! Przeniesiemy Twój hosting wraz z wszystkimi ustawieniami, domenami oraz skrzynkami email bez przerw w działaniu, za darmo!

Mało tego, nie musisz czekać do końca abonamentu w obecnej firmie. Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego usługodawcy.

hosting prestashop

Czym jest ElasticSites

ElasticSites to technologia, która da Ci konkretne zasoby serwera, podobnie jak w przypadku VPS, jednak przy zachowaniu wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą klasyczny hosting. Stabilnie, szybko i bez konieczności złożonych konfiguracji czy zakupu dodatkowych licencji. Będziesz mógł skupić się wyłącznie na swoim serwisie.

Przewagi ElasticSites nad VPS:

 • Dostęp do zasobów jak w VPS przy niższych kosztach.
 • Nieporównywalnie lepsza stabilność, niż w przypadku VPS.
 • Bez skomplikowanych konfiguracji i zakupu licencji.
 • Bezpieczeństwo zapewnione odgórnie, nie musisz się o nic martwić.
ile kosztuje założenie sklepu

Ile to kosztuje?

Mniej niż myślisz – zero ukrytych kosztów!

Hosting elastyczny
Starter
215 PLN
netto rocznie
(264,45 pln z vat)
 • 1 vCPU Intel Xeon (2.6 GHz)
 • 2 GB RAM ECC-R
 • 60 GB NVMe
 • Transfer bez limitu
 • Darmowa domena na rok
  (do wyboru .pl lub .com.pl)
 • LiteSpeed + LSCache + Redis
 • Darmowy SSL Let’s Encrypt
SKALOWALNY
Moc
+ 1 vCPU
145 PLN
netto rocznie
(178,35 pln z vat)
 •  
Pamięć
+ 1 GB RAM
39 PLN
netto rocznie
(47,97 pln z vat)
 •  
Powierzchnia
+ 10 GB
19 PLN
netto rocznie
(23,37 pln z vat)
 •  
Dysponujemy niezależną infrastrukturą serwerową. Nasze centrum danych znajduje się w hosting w polscePolsce (Gdańsk).
Hosting Elastyczny
Pakiet Prestashop
804pln
730 pln
netto rocznie
(897,9 pln z vat)
 • 4 vCPU
 • 4 GB RAM
 • 100 GB NVMe
hosting prestashop

Specyfikacja rekomendowana dla

Prestashop

Twój sklep musi działać sprawnie i my o tym wiemy. Na podstawie naszych doświadczeń przygotowaliśmy pakiet, który jest bazą dla małych i średnich sklepów opartych o skrypt Prestashop. Pakiet ten w razie potrzeby możesz rozwijać o konkretne parametry.  

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Tak. Zostaniesz rozliczony proporcjonalnie do pozostałego okresu abonamentowego.

Oczywiście, daj znać, a my podepniemy domenę pod nasz hosting. Możesz także przenieść domenę do nas od innego operatora. Taka operacja jest bezpłatna.

Załóżmy, że Twoja usługa u innego dostawcy jest ważna jeszcze 6 miesięcy. Chcesz się przenieść do nas, ale nie chcesz tracić już opłaconego okresu. W takiej sytuacji zamawiasz hosting u nas, opłacasz go i przesyłasz nam dokument potwierdzający ważność starego hostingu (np. fakturę). W tej sytuacji Twój hosting u nas będzie ważny przez standardowe 12 miesięcy + 6 miesięcy w ramach wyrównania. W sumie możesz się cieszyć hostingiem przez 18 miesięcy.

Ceny odnowienia hostingu po roku są takie same, jak regularne ceny zakupu powyżej (ceny poza promocją).