Otwórz sklep internetowy

...napędzany przez

wordpress woocommerce

Prosty w obsłudze, szybki w uruchomieniu.

Wszystko co techniczne zostaw nam. To tylko 99 zł miesięcznie!

Patryk Kozioł

Postaw na HashMagnet, małą firmę z wartościami, nie bądź cyferką w Excelu wielkiej korporacji.

Patryk Kozioł

#CEO HashMagnet

Tworzenie sklepów internetowych

Hybrydowy e-commerce = optymalne rozwiązanie

Ponad 35% sklepów internetowych na świecie bazuje na WooCommerce. To nie przypadek! WordPress i WooCommerce to sprawdzone, pewne i elastyczne rozwiązania, które znajdziesz także w naszych sklepach.

Nasza hybrydowa oferta łączy korzyści dostępnych na rynku rozwiązań SaaS i opensource:

Sprawdzony

WordPress

Wygodne

Płatności online

wtyczka lms wordpress woocommerce

Szybki

Hosting e-commerce

Opieka

24/7

Skup się na sprzedaży

Wszystko co techniczne zostaw nam

Bez wiedzy technicznej

Zarabiaj online

Sprzedawaj

Bez prowizji

#SKLEPPremium

Rośnie wraz z Twoim biznesem.

299 zł

netto / miesiąc

Optymalny wybór

#SKLEPBusiness

Sprzedawaj produkty i usługi.

149 zł

netto / miesiąc

#SKLEPStart

Idealny na mały e-biznes.

99 zł

netto / miesiąc

Przydatne dodatki

Od A do Z

Pakiet Prawny

Każda sprzedaż wymaga podstawowych dokumentów prawnych, takich jak regulamin czy polityka prywatności. Staramy się zapewnić Ci kompleksowe wsparcie, więc jako dodatek do sklepu możesz zamówić usługę przygotowania specjalnie dla Ciebie wszystkich dokumentów prawnych niezbędnych do działania.

Wybierz profesjonalny, „szyty na miarę” regulamin dla swojego sklepu.

549 zł netto

płatność jednorazowa

Wydawnictwo e-booków

Publikacja e-booka wymaga zaangażowania w różnych obszarach i dostępu do różnego rodzaju narzędzi oraz specjalistów.

Nasze wydawnictwo powstało, aby ułatwić Ci cały ten proces. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystko, co niezbędne do stworzenia e-booka.

Okładka, skład, korekta czy redakcja językowa – wybierz to, czego potrzebujesz.

Indywidualne wprowadzenie

Wiemy jak trudne bywają początki, dlatego na bazie naszych doświadczeń, przygotowaliśmy specjalny pakiet, aby Twój start był jak najbardziej efektywny.

Jest to 45-minutowa sesja na żywo podczas której nasz specjalista pokaże Ci wszystko, co niezbędne do działania, odpowie na nurtujące pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Podczas sesji możecie także  wprowadzić zmiany w wyglądzie sklepu według Twoich wytycznych.

199 zł netto

płatność jednorazowa

polski lms wordpress

Personalizacja wyglądu

Prawdopodobnie najbardziej elastyczny pod względem wyglądu sklep na rynku

Wybierz jeden z naszych gotowych szablonów i samodzielnie dopasuj go do swoich potrzeb lub stwórz swój własny wygląd od podstaw.

Wszystko to bez wiedzy technicznej, za pomocą wbudowanego edytora drag&drop.

W cenie platformy zapewniamy szablony, stosowne instrukcje i służymy radą w razie pytań. Każdy szablon możesz swobodnie edytować, łącznie z nagłówkiem, stopką czy wyglądem poszczególnych elementów sklepu takich jak: koszyk, strona zamówienia, czy widok produktu. Napisz do nas, zapewnimy Ci indywidualne wsparcie.

sklep internetowy szablony

Dopasuj do swoich potrzeb

Gotowe szablony dostępne w cenie sklepu:

Szablony premium

NOWOŚĆ w naszej ofercie! Szablony premium obejmują nie tylko piękny i nowoczesny wygląd Twojej platformy, ale przede wszystkim usługę wdrożenia, a także podstawowe dostosowanie wybranego szablonu do Twoich potrzeb. 

349 zł netto

płatność jednorazowa

Każdy pakiet zawiera:

Potrzebujesz pełnego dostosowania szablonu do swoich potrzeb?
Zapytaj o pakiet Asystent Wdrożenia.

opinie
opinie Hashmagnet

Ocena: 5.0/5 | 100+ opinii

Postaw na jakość potwierdzoną przez naszych klientów. 5.0 to średnia ocen naszej pracy z ponad 200 recenzji, w tym ponad 100 z Google.

klienci hashmagnet Marcin Iwuć
pani swojego czasu klienci hashmagnet
klienci hashmagnet seo
segritta klienci
simplicite klienci

A tak prezentują się wybrane sklepy naszych klientów:

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Nasz gotowy sklep internetowy (WooCommerce) możemy dla Ciebie uruchomić nawet w jeden dzień roboczy. Pamiętaj, że do działania często potrzebujesz zewnętrznych operatorów, takich jak płatności online. O to warto zadbać wcześniej.

Nie, opłata abonamentowa jest jedyną, jaką pobieramy. Cały zysk ze sklepu trafia do Ciebie.

Tak, migracja jest w cenie sklepu. Pomagamy przenieść Twoje produkty, zamówienia czy klientów z serwisów takich jak Shoper, ale także z innych platform i sklepów WooCommerce.

Tak. Sklep możesz bezpłatnie zawiesić na 3 miesiące.

Nie. Sklepy nie mają tego typu limitów. Idealne rozwiązanie, gdy masz duży asortyment. Cena sklepu nie zmienia się bez względu na liczbę produktów.

Oczywiście. W każdej chwili możesz wyeksportować dane zamówień, swoich klientów czy produkty ze sklepu.

Nasza oferta jest elastyczna i możesz z niej zrezygnować w każdej chwili. Gdy nie opłacisz kolejnego okresu abonamentowego, Twój sklep zostanie automatycznie zawieszony, a po regulaminowym czasie – usunięty. Możemy też przygotować dla Ciebie plik z eksportem zamówień, produktów czy Klientów, jeśli zechcesz przenieść sklep gdzie indziej.

Nasza usługa jest świadczona w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa, ang. software as a service) i jest nierozłączna z naszymi serwerami. Możesz oczywiście mieć stronę WWW czy blog na hostingu zewnętrznym, a u nas sklep, np. w subdomenie typu sklep.mojadomena.pl. Pomożemy w takiej konfiguracji.

Zaletą gotowego sklepu internetowego jest szybkość wdrożenia. Otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep internetowy nawet tego samego dnia (standardowo do 2 dni roboczych). Tak więc samo uruchomienie sklepu jest ekspresowe. Pamiętaj, że prace personalizacyjne (Asystent wdrożenia) mogą wydłużyć ten proces.

Tak, dodatki możesz wykupić niezależnie. Na wykorzystanie pakietu Asystent Wdrożenia masz 6 miesięcy od daty zamówienia.

Czy sklep WordPress to to samo co sklep WooCommerce? WooCommerce jest wtyczką instalowaną w ramach systemu CMS, którym jest WordPress. Aby uzyskać funkcjonalność sklepu, potrzebne są oba składniki. Tak więc określenie „sklep WordPress” nie jest do końca poprawne.

Nasze systemy są rozwiązaniem abonamentowym i zarządzanym przez nas, dlatego nie dajemy możliwości instalacji szablonów czy wtyczek na własną rękę. W ramach abonamentu zobowiązujemy się do dbania o jakość systemu, jego wydajność a także bezpieczeństwo. Nie byłoby to możliwe, gdyby Klienci otrzymali swobodę w niektórych kwestiach technicznych. Nasz szablon jest bardzo elastyczny, a wbudowany edytor wizualny pozwala na tworzenie dowolnych struktur w ramach strony. Sprawdzi się w każdej branży.

Nie. Cena nie uwzględnia prac graficznych. Możemy je wycenić dla Ciebie niezależnie.

Gotowy sklep internetowy

O co JEszcze warto zadbać

Każdy sklep internetowy to przedsięwzięcie, które powinno mieć solidne podstawy biznesowe, aby zyskać szansę na sukces. Tworzenie biznes planu na kilkadziesiąt stron w większości przypadków mija się z celem, gdyż na ogół taki dokument ląduje w szufladzie i jest szybko zapominany, ale na pewno warto wykonać podstawową analizę SWOT. Jest to technika która zakłada identyfikację czterech obszarów:

  • S (Strengths) - mocne strony: wszystko to co stanowi atut, przewagę, zaletę,
  • W (Weaknesses) - słabe strony: wszystko to co stanowi słabość, barierę, wadę,
  • O (Opportunities) - szanse: wszystko to co stwarza szansę korzystnej zmiany,
  • T (Threats) - zagrożenia: wszystko to co stwarza niebezpieczeństwo zmiany niekorzystnej.

W ten sposób będziesz w stanie spojrzeć z dystansu na swój sklep internetowy. Oczywiście jeśli będzie to szczera analiza poparta faktami, a nie życzeniami :).

O tym na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę, czy jakie kompetencje warto posiadać myśląc o założeniu własnego sklepu internetowego przeczytasz tutaj - Sklep internetowy - jak zacząć

Gotowy sklep internetowy jest w pełni funkcjonalny, ale nikt (prawie) nie wyobraża sobie uruchomienia sklepu bez obsługi choćby płatności online. Jest do tego niezbędne podpisanie umowy z zewnętrznym operatorem płatności.

Podobnie wygląda to w przypadku integracji z systemem księgowym czy newsletterem. Sklep internetowy to Twoje centrum dowodzenia, a wyspecjalizowane w konkretnym obszarze narzędzia (integracje) mają wesprzeć różnego rodzaju działania poboczne. Dlatego tak ważne jest przemyślenie swoich potrzeb w tym zakresie.

Już na wczesnym etapie warto pomyśleć o tym jak chcesz promować swój sklep internetowy. Identyfikacja grupy docelowej, jej zachowań czy problemów powinna dać Ci podstawy do wyboru odpowiedniego kanału promocji.

Pamiętaj, że gotowy sklep internetowy to jedynie narzędzie do sprzedaży, sam w sobie nie zapewni wartościowego ruchu czy odpowiedniej liczby konwersji. Musisz mieć pełen obraz środowiska w jakim sklep funkcjonuje.

Nasz artykuł - Lejek sprzedażowy – uporządkuj sprzedaż i marketing - pomoże Ci zrozumieć cały ten proces.