ebook factory

Wydawanie ebooka wymaga zaangażowania w różnych obszarach i dostępu do różnego rodzaju narzędzi oraz specjalistów

Projekt ebook factory powstał, aby ułatwić Ci cały ten proces. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystko, co niezbędne do wydania, sprzedaży i promocji ebooka.

ebook factory jak wydać ebooka

6 etapów powstawania ebooka:

Pomysł ->

Tu nie pomożemy :). Musisz wykazać się kreatywnością i przelać swoją wizję na papier (ten elektroniczny). Zweryfikuj swój pomysł, upewnij się, że jest na niego zapotrzebowanie i niesie on ze sobą wartość.

Redakcja / korekta ->

Ten etap ma na celu wyeliminowanie wszystkiego, co sprawia, że Twój tekst wygląda nieprofesjonalnie: błędy: gramatyczne, leksykalne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne czy literówki.

Okładka i grafiki ->

Suchy tekst nie wygląda za dobrze i za dobrze się nie sprzedaje. Nie od dziś wiadomo, że większość z nas kupuje oczami. Zadbaj o przyciągające wzrok grafiki, szczególnie okładkę.

Skład ->

Ten etap nadaje wygląd naszemu ebookowi. Podczas składu zbierane jest wszystko, co do tej pory zostało stworzone, i na tej podstawie powstaje przyjemna dla czytelnika forma.

Sklep ->

Ebook piękny i gotowy, teraz trzeba go opakować w narzędzie, które umożliwi innym kupienie go. Najlepiej, gdyby było ono bezproblemowe, taki właśnie jest nasz sklep online.

Marketing

Samo się nie sprzeda… no chyba że masz dużą, zaangażowaną społeczność, ale i do tej czasami trzeba dotrzeć w odpowiedni sposób. Zaplanuj takie działania zawczasu.

Wszystko w jednym miejscu

Teraz wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Wystarczy, że zdecydujesz się na nasz sklep (warunek konieczny), aby nie zastanawiać się i nie szukać poszczególnych specjalistów na własną rękę.

Umów się na niezobowiązującą konsultację:
Lub zostaw do siebie kontakt:

Twoje dane będą przetwarzanie przez Mad Ventures Patryk Kozioł w celu przedstawienia oferty.

prosty sklep internetowy
hashmagnet oferta
0 +

Tylu przedsiębiorców i twórców online przyciągnęliśmy do HashMagnet swoją prostą ofertą, z której możesz skorzystać także Ty! Wszystko to bez wiedzy technicznej. Z nami wreszcie zaczniesz tworzyć i zarabiać online!

Garść wiedzy:

Sprawdź nasze 3 skuteczne sposoby jak zwiększyć ruch na blogu.

Uporządkuj sprzedaż i marketing w swojej firmie.

Zaufali nam m.in.: