ebook factory

Wydawanie ebooka wymaga zaangażowania w różnych obszarach i dostępu do różnego rodzaju narzędzi oraz specjalistów

Projekt ebook factory powstał, aby ułatwić Ci ten cały proces zbierając w jednym miejscu wszystko co niezbędne do wydania, sprzedaży i promocji.

ebook factory jak wydać ebooka

6 etapów powstawania ebooka:

Pomysł ->

Tu nie pomożemy :). Musisz wykazać się kreatywnością i przelać swoją wizję na papier (ten elektroniczny). Zweryfikuj swój pomysł, upewnij się, że jest zapotrzebowanie i niesie ze sobą wartość.

Korekta / redakcja ->

Błędy: fleksyjne, składniowe, frazeologiczne, interpunkcja, ortografia czy literówki – ten etap ma na celu wyeliminowanie wszystkiego co sprawia, że Twój teksty wygląda nieprofesjonalnie.

Okładka / grafiki ->

Suchy tekst nie wygląda za dobrze i za dobrze się nie sprzedaje. Nie od dziś wiadomo, że większość z nas kupuje oczami. Zadbaj o przyciągające wzrok grafiki, szczególnie okładkę.

Skład ->

Ten etap nadaje wygląd naszego ebooka. Podczas składu do kupy zbierane jest wszystko co do tej pory powstało i na tej podstawie powstaje przyjemna dla czytelnika forma.

Sklep ->

Ebook piękny i gotowy, teraz trzeba go opakować w narzędzie, które umożliwi jego zakup innym. Najlepiej, gdyby było ono bezproblemowe, taki właśnie jest nasz sklep online.

Marketing

Samo się nie sprzeda… no chyba, że masz dużą, zaangażowaną społeczność, ale i do tej czasami trzeba dotrzeć w odpowiedni sposób. Zaplanuj takie działania za wczasu.

Przydatne narzędzia

Najbliższy webinar (etap 5. Sklep):

Sprzedaż online - jak się przygotować

Zapraszamy na darmowy webinar podczas którego poruszymy takie tematy jak:

Szczegóły: