hosting wordpress najlepszy

Niezawodny hosting WordPress

Chcesz stworzyć serwis oparty o WordPress?
Wybierz hosting bez kompromisów.

Najszybsze technologie

Specjalnie dla WordPressa. Litespeed + Redis + NVMe - superwydajny zestaw technologii.

Poczta online

Poczta z możliwością skalowania wielkości oraz zaawansowanym filtrem antyspamowym.

Dla nietechnicznych

Zrobimy to za Ciebie. Potrzebujesz technologii w przyjaznym wydaniu? To miejsce dla Ciebie.

Gotowy do działania

Po zakupie otrzymasz gotowy do pracy WordPress. Nie musisz nic więcej robić.

Przyciągamy hostingiem bez kompromisów. Strona, sklep, blog w zaledwie kilka kliknięć.
hosting w polsceDysponujemy niezależną infrastrukturą serwerową. Nasze centrum danych znajduje się w Polsce (Gdańsk).

cloudlinux hosting
litespeed hosting WordPress
directadmin hosting
nvme hosting wodpress
hosting wordpress polecany

Hosting HashMagnet w rankingu TOP 15 firm hostingowych w Polsce

Nasz hosting został doceniony w niezależnym teście serwisu jakwybrachosting.pl. Otrzymaliśmy wyróżnienie w trzech kategoriach: Bezpieczny Hosting, Nowoczesny Hosting oraz Przyjazny dla WordPRessa.

Ocena ogólna: 8.75 / 10  

Testuj bezpłatnie i bez zobowiązań przez 7 dni
W ciągu 10 minut otrzymasz dane logowania do WordPress​

Wiosenna promocja na pakiety hostingowe!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Hosting WordPress
WP Lite
199 PLN
netto rocznie
(244,77 pln z vat)
 • Moc (CPU / RAM):
 • Zainstalowany WordPress
 • Darmowa domena na rok
  (do wyboru .pl lub .com.pl)
 • Pojemność: 20 GB NVMe
 • Brak limitu transferu oraz użytkowników
 • Skrzynki e-mail: 15
 • Zaawansowany antyspam
 • Darmowy SSL Let’s Encrypt
 • LiteSpeed + LSCache + Redis
Dla strony WWW
Hosting WordPress
WP Pro
329 PLN
netto rocznie
(404,67 pln z vat)
 • Moc (CPU / RAM):
 • Zainstalowany WordPress
 • Darmowa domena na rok
  (do wyboru ..pl, .com.pl, .eu lub, .edu.pl)
 • Pojemność: 40 GB NVMe
 • Brak limitu transferu oraz użytkowników
 • Skrzynki e-mail: 30 + 1x skrzynka PRO (25 GB)
 • Zaawansowany antyspam
 • Darmowy SSL Let’s Encrypt
 • LiteSpeed + LSCache + Redis
Dobry na sklep
Hosting WordPress
WP Expert
599 PLN
netto rocznie
(736,77 pln z vat)
 • Moc (CPU / RAM):
 • Zainstalowany WordPress
 • Darmowa domena na rok
  (do wyboru .pl, .com.pl, .eu, .edu.pl, .com, .net, .org, .biz, lub, .info)
 • Pojemność: 80 GB NVMe
 • Brak limitu transferu oraz użytkowników
 • Skrzynki e-mail: 40 + 2x skrzynka PRO (50 GB)
 • Zaawansowany antyspam
 • Komercyjny SSL Sectigo
 • LiteSpeed + LSCache + Redis

Hosting to tylko początek

Z nami możesz się rozwijać, hosting to tylko początek! W przeciwieństwie do typowych firm hostingowych dajemy Ci szereg możliwości rozwoju. Nasz dział wdrożeń może pomóc Ci m.in.: Wszystko to w jednym miejscu!

Darmowa migracja

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie? A może masz konto na Bloggerze, a chcesz się do nas przenieść? Nie ma sprawy! Przeniesiemy Twój hosting wraz z WordPressem i wszystkimi ustawieniami,  Twoje domeny oraz wszystkie skrzynki e-mail bez przerw w działaniu, za darmo!

Mało tego, nie musisz czekać do końca abonamentu w obecnej firmie. Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego usługodawcy.

Dlaczego warto?

hosting wordpress

Jeśli nie chcesz, nie potrafisz lub po prostu nie masz czasu na zajmowanie się kwestiami technicznymi, jest to opcja idealna dla Ciebie. Oferujemy wyspecjalizowany hosting dla WordPressa, który nie wymaga od Ciebie niczego poza wykupieniem pakietu. Oferujemy hosting dla blogów, stron oraz sklepów internetowych.

Nie musisz się martwić o kwestie techniczne! Gwarantujemy, że dobierzemy dla Ciebie takie rozwiązanie, które będzie działać sprawnie i szybko – bez przestojów, 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dbamy nie tylko o obsługę, ale także o najwyższą wydajność naszych serwerów. Każdy serwer pracuje w oparciu o najnowsze i najbardziej wydajne technologie takie jak LiteSpeed, LSCache czy Redis. Takie zestawienie jest nawet 10x szybsze niż tradycyjne oprogramowanie nginx.

Kopie bezpieczeństwa wykonywane są codziennie i dostępne z 7 ostatnich dni, ale, dla Twojego komfortu, zawsze przechowujemy też starszą kopię. Dla pełnego bezpieczeństwa Twoich danych kopie są przechowywane na niezależnych od serwera zewnętrznych macierzach, a także poza serwerownią.

Każdy pakiet możesz testować za darmo i bez żadnych zobowiązań przez 7 dni. W trakcie okresu próbnego przekonasz się, że to najlepszy hosting WordPress, z jakiego korzystałeś/aś.

Hosting WordPress z pocztą we własnej domenie zdecydowanie dodaje profesjonalizmu. Komercyjny system antyspamowy (MagicSpam) zadba o to, żeby Twoje skrzynki nie były zapychane przez niechciane wiadomości. Do tego dochodzi jeszcze możliwość zsynchronizowania poczty w domenie z Twoim kontem Gmail. Wygoda i komfort przede wszystkim.

Wszystkie te usługi spina w całość wyspecjalizowany dział wsparcia, pracujący na Twój spokojny sen. To nie jest zwykłe call center :) W jego skład wchodzą doświadczeni specjaliści WordPress, którzy w ekspresowym tempie rozwiążą nawet największy problem. Na zgłoszenia odpowiadamy szybko i sprawnie przez 24 h na dobę.

Hosting Elastyczny

Elastic Sites
215 PLN
netto rocznie
(264,45 pln z vat)
 •  
hosting elastyczny presta

Hosting Elastyczny

Potrzebujesz rozwiązania dla innej technologii niż WordPress? Czegoś dla profesjonalistów? Sprawdź naszą ofertę hostingu elastycznego. Instaluj dowolne aplikacje oparte o PHP, Ruby lub Python. Pełny dostęp do DirectAdmin i skalowalne zasoby. Idealna alternatywa dla VPS.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Nie – każdy hosting WordPress w naszej ofercie dostarczamy z gotowym do użycia WordPressem. Proces jest automatyczny, a dane logowania otrzymasz do 30 minut od opłacenia usługi.

Hosting WordPress to miejsce na serwerze, które pod względem konfiguracji jest specjalnie przystosowane do wydajnego działania CMS jakim jest WordPress. Dzięki temu Twoja strona WWW czy sklep, oparte o WordPressa, mogą działać szybko i sprawnie.

Oczywiście, daj znać, a my podepniemy domenę pod nasz hosting. Możesz także przenieść domenę do nas od innego operatora. Taka operacja jest bezpłatna.

Ceny odnowienia hostingu po roku są takie same jak regularne ceny zakupu powyżej (ceny poza promocją). Przykładowo: koszt odnowienia pakietu WP Lite w kolejnych latach to 199 zł netto.

Różnica polega głównie na dwóch kwestiach. Certyfikat SSL płatny ma ubezpieczenie, więc w przypadku jego złamania otrzymasz odszkodowanie. Darmowe certyfikaty nie mają takiej możliwości. Druga kwestia to okres ważności. Płatny SSL jest ważny rok, a darmowy odnawia się automatycznie co 60 dni. Wszystkie oferowane przez nas certyfikaty SSL zapewniają wysoki poziom szyfrowania. 

Załóżmy, że Twoja usługa u innego dostawcy jest ważna jeszcze 6 miesięcy. Chcesz się przenieść do nas, ale nie chcesz tracić już opłaconego okresu. W takiej sytuacji zamawiasz hosting u nas, opłacasz go i przesyłasz nam dokument potwierdzający ważność starego hostingu (np. fakturę). W tej sytuacji Twój hosting u nas będzie ważny przez standardowe 12 miesięcy + 6 miesięcy w ramach wyrównania. W sumie możesz cieszyć się hostingiem przez 18 miesięcy.

Możesz wykupić nową domenę w trakcie trwania abonamentu, a my podmienimy zawartość WordPressa. Technicznie nie ma możliwości zmiany nazwy istniejącej domeny. Do jednego hostingu możesz przypisać wiele różnych domen.