O HashMagnet

Dlaczego my? Ponieważ STARAMY SIĘ BARDZIEJ.

W branży IT działamy prawie 15 lat. Doświadczenie przekuwamy w Twój sukces.

Kameralny zespół i indywidualne podejście to gwarancja, że NIGDY nie poczujesz się zostawiony/a z problemem sam/a. Nie idziemy drogą wielkich korporacji. Dla nas nie jesteś kolejnym numerkiem w Excelu. Za to szalenie zależy nam na Twoim zadowoleniu, a jakość zawsze była i będzie naszym priorytetem!

Obsługujemy ponad 2500 stałych Klientów, z których 98% uważa nasze usługi za godne polecenia, a 89% za DOSKONAŁE!

To nadal my!

opiekun bloga hashmagnet

W 2021 roku, po 7 latach na rynku, marka Opiekun Bloga zamienia się w HashMagnet. Rebranding stał się konieczny, aby trafniej odzwierciedlić zakres usług, które już od dawna znacznie wykraczały poza tematy związane z prowadzeniem bloga.

Jako HashMagnet dostarczamy kompleksowe rozwiązania technologiczne dla przedsiębiorców oraz twórców internetowych.

Jako HashMagnet jesteśmy dla Ciebie. Ty, jako twórca, przedsiębiorca internetowy, masz magnetyzm, który przyciąga społeczność i klientów. To Twoja siła komunikacji. To Twoje hasztagi. My przyciągamy doskonałym technologicznym wsparciem.

HashMagnet to najlepsze usługi i narzędzia wspierające działalność online.

hosting wordpress

Centrum danych

Serce naszych usług, czyli całe zaplecze serwerowe znajduje się w Polsce (Gdańsk hosting w polsce), w nowoczesnym centrum danych klasy Tier III. Nie uznajemy kompromisów, bazujemy na najlepszych, najbardziej wydajnych i sprawdzonych rozwiązaniach.

Nad wszystkim czuwają doświadczeni administratorzy oraz dział pierwszej linii wsparcia. Wszystko to 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

0 +

Tylu przedsiębiorców i twórców otaczamy opieką.

0 %

Tylu z nich uważa nasze usługi za godne polecenia.

89,1%* Klientów ocenia nasze usługi jako „doskonałe”:
Doskonałe 89.1%

* Badanie przeprowadzone w roku 2021. Wzrost o 14% względem badania z roku 2019.

Misja

Oswajamy technologię. Pomagamy przedsiębiorcom i twórcom internetowym w wykorzystywaniu jej do dzielenia się swoją twórczością oraz do monetyzacji. Wierzymy, że tworząc wartość online, zmieniasz świat! Chcemy Ci w tym pomóc, dostarczając funkcjonalne, proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo rozwiązania technologiczne.

Zespół

Nasz zespół to specjaliści z różnych obszarów: administratorzy serwerów, specjaliści WordPress, mistrzowie marketingu. Łącznie blisko 10 osób, które dbają o Ciebie i Twoje potrzeby. Poniżej znajdziesz trzon naszego zespołu, który jest odpowiedzialny za kontakt właśnie z Tobą :).

Patryk Kozioł

Patryk Kozioł

CEO | Twórca marki HashMagnet

Kajetan Kozioł

Kajetan Kozioł

Lider zespołu ds. wsparcia Klienta

wordpress ekspert

Mateusz Dąbrowski

Specjalista ds. wsparcia Klienta

Dariusz Gaudyn WordPress

Dariusz Gaudyn

Specjalista ds. wsparcia Klienta

Artur Schulz

Artur Schulz

Specjalista WordPress, dział wdrożeń

Dołącz do naszego zespołu!

Szukasz nowych, ciekawych wyzwań? Dołącz do nas! Cały czas się rozwijamy, a co za tym idzie, poszukujemy nowych osób, które dołączą do zespołu. Aktualnie poszukujemy:

Masz inne, wyjątkowe zdolności? Uważasz, że praca z nami byłaby ciekawym doświadczeniem i wniesie wartość dla firmy oraz jej Klientów? Napisz koniecznie, nigdy nie wykluczamy różnych możliwości współpracy.