platforma do tworzenia kursów online

Platforma do tworzenia kursów online

Oddajemy do Twojej dyspozycji nasz autorski, kompletny system do tworzenia i sprzedaży kursów online. U swych podstaw oparty o sprawdzone i solidne rozwiązania (WordPress + WooCommerce + system HashMagnet), daje nie tylko możliwość monetyzacji wiedzy w postaci kursów, ale oferuje także wszystkie funkcje sklepu online. Dzięki temu, w ramach jednego systemu, możesz prowadzić sprzedaż kursów, ale także produktów elektronicznych takich jak ebooki czy dowolne inne produkty fizyczne!

Integracja z płatnościami online.
Wbudowany moduł sklepu.
Edytor wizualny drag&drop.
Bez prowizji i limitu kursów.
Automatyzacje email oraz sms.

Szybki hosting (także wideo) w pakiecie.

Z opieką techniczną

To kluczowa cecha naszej oferty. Dzięki formie abonamentu dysponujesz stałą opieką techniczną. Masz pewność, że Twoja platforma do tworzenia kursów jest zawsze aktualna i bezpieczna. Monitorujemy jej działanie przez 24h na dobę. Dbamy o wydajność. Wszelkie kwestie techniczne czy awarie przestają być Twoim zmartwieniem.

Gotowa do użycia, bez wiedzy techcznicznej

Wykorzystaj gotowe szablony, wstaw swoje logo i ruszaj ze sprzedażą! Platforma, którą otrzymasz, jest w pełni funkcjonalna, nie wymaga wiedzy technicznej. Możesz ruszyć  z tworzeniem i sprzedażą nawet tego samego dnia. W cenie otrzymujesz także profesjonalny hosting wideo, więc nie musisz wykupować tego typu usług na zewnątrz. Jeśli potrzebujesz szybko rozpocząć realizację swoich planów, to będzie to rozwiązanie idealnie wpisujące się w Twoje potrzeby. Bez limitu kursów, bez prowizji od sprzedaży!

system do kursów online

Dostosuj wygląd kursu elastycznie do swoich potrzeb

Wizualny edytor pozwoli Ci edytować praktycznie każdy element platformy. Twórz własne nagłówki, stopki, edytuj układ stron czy wygląd części kursowych. Wszystko to w banalnie prosty sposób, złap i upuść (drag&drop).
Zobacz przykładowe wdrożenia naszych Klientek:

Wdrożenie u Agnieszki z wswiecietresci.pl

Wdrożenie naszej platformy u Kasi z simplicite.pl
ile kosztuje założenie sklepu

Ile to kosztuje?

Zamów platformę i dobierz (opcjonalnie) dodatki wedle swoich potrzeb.

Platforma online
LMS Box
149 pln z vat / miesięcznie
 • Tworzenie i sprzedaż kursów (bez limitu i prowizji)
 • Moduł sklepu
 • Obsługa dostępu abonamentowego
 • Śledzenie postępów
 • Klonowanie kursów
 • Tworzenie pakietów (np. 2 kursy + ebook)
 • Automatyzacje email oraz sms
 • W pełni edytowalny szablon
 • Stała opieka techniczna
 • Integracja z płatnościami online
 • Integracja z systemem księgowym
 • Integracja z systemem newsletter
 • Integracja z Google Analytics / FB Pixel
 • Szybki hosting (także wideo 20 GB)
 • Monitoring działania 24h
Dodatek
Pakiet prawny
 • Profesjonalnie przygotowane dokumenty prawne z instrukcjami (zobacz szczegóły) od 264 zł
Dodatek
Asystent wdrożenia
 • Pakiet indywidualnego wsparcia podczas wdrożenia (pełny opis) - 399 zł
Dodatek
Quizy i certyfikaty
 • Dostępny wkrótce.
Dodatek
Opóźnione treści
 • Dostępny wkrótce.
Dodatek
Obsługa wielu języków
 • Dostępny wkrótce.
Ciągły rozwój
Nowe dodatki
 • Stawiamy na rozwój, słuchamy Twoich potrzeb i stale rozbudowujemy naszą platformę o przydatne funkcje.

W przypadku płatności miesięcznej obowiązuje  jednorazowa opłata aktywacyjna 99 zł z VAT.
Przy płatności z góry za minimum 3 miesiące, nie płacisz nic więcej poza abonamentem. To się opłaca!

blog sklep kurs wdrożenie

Jak wygląda proces wdrożenia?

W zależności od Twoich potrzeb, preferencji i dostępnego czasu, proces ten może się różnić. Po naszej stronie zawsze jest część techniczna.

Nasze zadania:

Ty zadbasz o:

Pakiet godzin
Asystent wdrożenia
399 pln 5 roboczogodzin specjalisty
 •  

A Ty, jesteś Zosią Samosią czy Dyrygentem? :)

Gdy już założysz platformą kursową, do podjęcia będzie decyzja o jej wyglądzie i modyfikacjach. Platformę możesz zostawić w takiej formie jak powyższa wersja demo lub dowolnie dostosować pod względem układu, kolorów czy czcionek we własnym zakresie. W tym celu udostępniamy Ci stosowne instrukcje oraz zawsze służymy radą. Cena platformy nie zawiera indywidualnych prac związanych z wyglądem.

Ale nie musisz wszystkiego robić samodzielnie!

Możesz zlecić nam  wdrożenie modyfikacji w szablonie i, dyrygując, wskazywać gdzie co ma być (opcja polecana wszystkim lubiącym zarządzać). Pakiet zawiera 5 godzin indywidualnego wsparcia w zakresie dostosowania platformy do Twojej wizji (nawet tej artystycznej :)). W 9 przypadkach na 10 jest to czas wystarczający na tego typu prace. W razie potrzeby możesz wykupić dodatkowe godziny w atrakcyjnej cenie.

Gotowe szablony kursowe

Najprostsza opcja na szybki start. Wszystkie szablony są w cenie platformy i możesz je dostosować do swoich potrzeb.

Strona informacyjna 1
zobacz online

Strona informacyjna 2

Strona główna kursu

Moduł kursu

Lekcja kursu

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Platformę do tworzenia kursów możemy dla Ciebie uruchomić nawet w jeden dzień. Pamiętaj, że do działania często potrzebujesz zewnętrznych operatorów takich jak płatności online – o to warto zadbać wcześniej.

Nasza oferta jest elastyczna i możesz z niej zrezygnować w każdej chwili. Wystarczy, że nie opłacisz kolejnego okresu abonamentowego a Twoja platforma zostanie automatycznie zawieszona, a po regulaminowym czasie – usunięta.

W związku z tym, że nasze systemy są rozwiązaniem abonamentowym (SaaS) i zarządzanym przez nas, nie dajemy możliwości instalacji szablonów czy wtyczek na własną rękę. W ramach abonamentu zobowiązujemy się do dbania o jakość systemu, jego wydajność a także bezpieczeństwo. Nie byliśmy tego w stanie zapewnić dając Klientom wolną rękę w niektórych kwestiach technicznych. Nasz szablon jest bardzo elastyczny, a wbudowany edytor wizualny pozwala na budowanie dowolnych struktur w ramach platformy (łącznie z nagłówkiem czy stopką).

Nie. Nasza usługa jest świadczona w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa, ang. software as a service) i jest nierozłączna z naszymi serwerami. Możesz jednak mieć platformę u nas a hosting gdzie indziej (np. dla swojej strony czy bloga). Pomożemy w konfiguracji!

Nie, opłata abonamentowa jest jedyną, jaką pobieramy. Cały zysk z platformy kursowej jest Twój.

Wszystko zależy od tego, jaki to sklep. W związku z tym, że nasze rozwiązania bazują na popularnych i bardzo elastycznych rozwiązaniach jak WooCommerce, mamy dużo możliwości. Jeśli masz już nasz sklep abonamentowy, to bez problemu możemy go połączyć z platformą kursową w jeden system.

Tak, platforma wysyła informacje na start (edytowalne) oraz szereg maili dotyczących samego zamówienia czy płatności. Możemy także platformę zintegrować dla Ciebie z popularnymi systemami mailingowymi jak np. MailerLite.