tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych na podstawie systemu WordPress. Sprawdzony system i nasze doświadczenie, to pewność, że otrzymasz stronę WWW, która spełni Twoje oczekiwania.

Pomożemy dobrać odpowiedni cel i strategię dla Twojej strony, aby była ona narzędziem, które pełni konkretną rolę w Twoim biznesie.

Tworzenie strony internetowej

Porfolio

Nasze realizacje zawsze cechują się przejrzystym wyglądem z zewnątrz oraz uporządkowanymi technikaliami wewnątrz.

Wybierz pakiet najlepszy dla Ciebie:

Starter

Pakiet ten powstał z myślą o osobach, które potrzebują czytelnej, prostej strony, której wizja stworzona byłaby na podstawie gotowego szablonu. Otrzymujesz tu pełnowartościową stronę WWW, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszystko to w zestawie z hostingiem i domeną, tak, żeby żadne kwestie techniczne nie były Twoim zmartwieniem.

Indywidualny projekt

Chcesz zaszaleć z funkcjonalnościami, spersonalizowanymi grafikami lub rozbudowaną strukturą? Tu też chętnie pomożemy! Wybierz opcję indywidualnej wyceny – wspólnie określimy Twoje cele i dopasujemy ofertę tak, aby efekt spełniał Twoje oczekiwania. W tej opcji możesz sobie zażyczyć, czego tylko chcesz.

Strony WWW WordPress
Pakiet Box
449 PLN
netto
(552,27 pln z vat)
 • Hosting WP Lite i domena
 • Szablon premium z ThemeForest
 • Pomoc w wyborze szablonu
 • Pełna instalacja szablonu
 • Instalacja wtyczki SEO oraz bezpieczeństwa
zrób to sam
Tworzenie stron
Pakiet Starter
1399 PLN
netto
(1720,77 pln z vat)
 • Hosting WP Lite i domena
 • Szablon premium z ThemeForest
 • Profesjonalne doradztwo
 • Dedykowany opiekun
 • Pakiet wdrożeniowy (12 rbh)
szybki start
Dedykowane strony WWW
Pakiet Pro
indywidualna WYCENA od 2000 zł netto
 • Hosting WP Lite i domena
 • Indywidualne ustalenia
tworzenie stron internetowych

Pakiet wdrożeniowy

Co to takiego? To określona liczba godzin specjalisty, którą masz do dyspozycji w ramach projektu wdrożenia Twojej strony WWW na podstawie szablonu. Liczba godzin została dobrana w taki sposób, aby opracować kompletną stronę o standardowej liczbie zakładek. Możesz zawsze wykupić dodatkowe godziny w przystępnej cenie.

Na co możesz przeznaczyć godziny? Przede wszystkim na dostosowanie wyglądu strony do Twoich potrzeb, opracowanie struktury treści czy ułożenie designu poszczególnych podstron. Wyznaczony do projektu specjalista (w ramach pakietu) pomoże Ci także wdrożyć niezbędne funkcje czy zainstalować odpowiednie wtyczki.

Opieka techniczna już od
99 PLN
netto miesięcznie
(121,77 pln z vat)
 •  
proces tworzenia stron internetowych

Stała opieka techniczna

WordPress, jak każde oprogramowanie, potrzebuje stałych aktualizacji, aby zapewnić mu sprawne działanie oraz bezpieczeństwo. Statystycznie większość włamań wynika właśnie z braku aktualizacji i dziur powstałych w wyniku tego typu zaniedbań. Decydując się na stałą opiekę, powierzasz nam dbanie o powyższe kwestie. Bierzemy na siebie wszelkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem, wydajnością, a także wszystko, co techniczne (w tym awarie). Stała opieka to pewność, że bez względu na porę dnia czy nocy otrzymasz stosowną pomoc w krótkim czasie.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Wszystko zależy od aktualnego obłożenia zespołu wdrożeń. W większości przypadków czas oczekiwania na rozpoczęcie prac nad stroną nie przekracza 5 dni roboczych. 

W zależności od wybranego pakietu czas realizacji strony WWW zamyka się w czasie od 2 do 5 tygodni. Oczywiście, bardziej złożone strony internetowe mogą wymagać więcej czasu. O faktycznym czasie realizacji zostaniesz zawsze powiadomiony/a przed przystąpieniem do prac.

Oczywiście, wszystkie nasze strony WWW stworzone są na podstawie systemu WordPress, który umożliwia samodzielną edycję treści.

Tak. W przypadku stron WWW nie ograniczamy możliwości użycia już istniejących usług na zewnątrz.

Tworzenie stron internetowych WordPress

Jak się przygotować do procesu tworzenia strony internetowej, krótki poradnik.

Prosto do celu

Projektowanie stron internetowych powinno rozpoczynać się od określenia celu, który będzie towarzyszył Twojej stronie WWW. Cel determinuje przebieg procesu jej tworzenia.

W dużym uproszczeniu możemy przyjąć takie podstawowe cele ogólne:

 • Strona WWW o charakterze informacyjnym/ wizerunkowym – jest to miejsce mające na celu podanie kluczowych informacji o Tobie, Twojej firmie czy ofercie wraz za danymi kontaktowymi. Często strona taka przyjmuje postać prostej wizytówki. W końcu lepiej mieć stronę, niż jej nie mieć. :)
 • Strona WWW o charakterze sprzedażowym – nie mam tu na myśli sklepu internetowego, a jedynie strukturę strony mającą swoje określone miejsce w lejku sprzedażowym. Sam proces sprzedaży czy dalszy etap lejka odbywa się w takim przypadku poza stroną WWW. Taką stronę projektuje się w konkretnym celu, np. doprowadzenie do kontaktu telefonicznego, zapis na newsletter itd.

Możemy też podejść do tematu celów strony WWW bardziej szczegółowo:

 • zmniejszenie współczynnika odrzuceń odwiedzających o 30%,
 • zdobycie 100 nowych subskrybentów newslettera,
 • ekspozycja konkretnego produktu i zwiększenie jego świadomości wśród czytelników strony.

Takie precyzyjne cele dla strony możemy określić w szczególności, gdy nasza obecna strona nie spełnia swojej roli i mamy dane analityczne pozwalające na ich porównanie z nową wersją.

Jak widzisz, im bardziej precyzyjnie określony cel Twojej strony internetowej (czasem landing page), tym łatwiej będzie dobrać odpowiednią strukturę i rozwiązania pomagające w jego osiągnięciu. Nie pomijaj tego etapu. Projektowanie stron internetowych tak, aby spełniały swoją rolę, a nie tylko ładnie wyglądały, to ważny element całej układanki.

Dużo osób wychodzi z założenia, że ich projekt strony internetowej musi być stworzony od zera, a indywidualny projekt graficzny to konieczność oraz że jest to proces bardzo długi, kosztowny i żmudny. Często to faktycznie prawda. :), Są jednak są alternatywy.

Jeśli tylko spojrzysz na nasz katalog szablonów WordPress, zobaczysz, że masz dziesiątki tysięcy możliwości. Każdy projekt takiego szablonu został przygotowany (na ogół) przez grafika z wieloletnim doświadczeniem, znającego się na rzeczy. W większości przypadków nie warto wyważać otwartych drzwi i projekt grafiki po prostu nie jest potrzebny. Szablon sprawdzi się wówczas idealnie, tym bardziej, że nie ma problemu z nadaniem mu indywidualnego charakteru, żeby Twoja strona internetowa wyróżniała się pośród konkurencji.

Kiedy zatem zdecydować się na indywidualny projekt graficzny strony WWW? Otóż w każdym przypadku, gdy Twoja strona ma bardzo indywidualny charakter, masz już przygotowane materiały graficzne i chcesz odwzorować ich charakter lub projekt Twojej strony WWW jest po prostu bardzo kreatywny i szablon się nie sprawdzi.

Tworzenie stron internetowych – PROCES TWORZENIA

Cały proces powstawania strony WWW powinien być zaplanowany i obsługiwany przez kompetentne osoby, aby w efekcie uzyskać profesjonalną stronę internetową, która spełnia swoją rolę.

Przyjrzyjmy się tym etapom procesu:

 1. Konsultacje – projektowanie stron internetowych powinno zawsze zaczynać się od konsultacji, aby obie strony miały klarowny obraz tego kto i kiedy za co jest odpowiedzialny oraz czy obie strony dobrze się ze sobą czują. Ważne jest pełne zrozumienie potrzeb i wizji zamawiającego przez wykonawcę. Słowny przekaz często może być różnie interpretowany przez różne osoby, więc wspieraj się wizualnymi materiałami, przykładami czy schematami.
 2. Przygotowanie materiałów – to etap ważniejszy niż Ci się wydaje. Projektowanie stron internetowych bez informacji, ile będzie na niej treści, to trochę strzelanie na oślep. Ilość treści warunkuje choćby sam design strony WWW czy układ poszczególnych elementów, więc pamiętaj, aby mieć gotowe treści i wszelkie materiały, zanim rozpocznie się proces tworzenia strony WWW.
 3. Formalności – masz materiały, wykonawca wybrany, czas na formalności. Pamiętaj, żeby ustalenia były precyzyjne, dobrze mieć oddzielny załącznik z wszelkimi ustaleniami.
 4. Planowanie – zaplanowanie poszczególnych etapów tak, aby nikt nie miał wątpliwości, co i kiedy się dzieje, to powinna być integralna część procesu tworzenia stron WWW.
 5. Iteracje – projektowanie stron internetowych to proces ciągłych konsultacji pomiędzy zamawiającym a wykonawcą, aby uzyskać zadowalający efekt. Nie nastawiaj się, że pierwsza wersja strony będzie idealna, to proces, który trwa, i sprawna komunikacja będzie tu kluczowa.

Jak widzisz, tworzenie stron internetowych to proces, do którego należy się przygotować. Odpowiednio dobrany wykonawca, zapewniający zrozumienie Twoich potrzeb, to klucz do sukcesu.