Tworzenie stron internetowych

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych WordPress.
I robimy to dobrze.

1.

Kreator stron WWW

Ma być szybko, tanio i ładnie? Da się! To opcja dla Ciebie.

2.

Indywidualny projekt

Masz indywidualne potrzeby? Stworzymy Twoją stronę od podstaw.

Nasza praca zebrała blisko 200 opinii 5/5

Milena Brągoszewska
Czytaj więcej
HashMagnet prowadzi mój sklep już od dawna i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szybka reakcja na zapytania, bardzo pomocny dział techniczny. Polecam :)
Łucja Gal
Czytaj więcej
Korzystam z usług już od jakiegoś czasu i wszystko idzie coraz lepiej :) świetna organizacja i naprawdę efektownie rośnie aktywność. Polecam serdecznie, ja na pewno zostanę na długo.
Katarzyna Kędzierska
Czytaj więcej
Korzystam z ich usług od wielu lat i niezmiennie jest to najlepsza firma tego typu na rynku. Najwyższy poziom obsługi klienta i jakość oferowanych rozwiązań, a korzystam z wielu (obsługa techniczna, sklep internetowy, platforma do kursów online). Polecam!
Emilia Chojnacka
Czytaj więcej
Z całego serca polecam! Ekspresowa pomoc i profesjonalna obsługa.
Matylda
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalna obsługa techniczna sklepu internetowego. Błyskawiczne odpowiedzi na maile (to bardzo ważne) i zawsze skuteczne rozwiązanie problemów.
Ania Szynkiewicz
Czytaj więcej
Kolejny raz HashMagnet nie zawodzi ❤ Odpisują w ciągu kilku minut nawet w niedzielę! Nie mogłam lepiej trafić!
Poprzedni
Następny
opinie hashmagnet
Ponad 200 gotowych szablonów!

Nie musisz nic wymyślać. Wybierz szablon dopasowany do Twoich potrzeb, wstaw swoje treści i ciesz się gotową stroną WWW.

Edytor wizualny

Twórz własny design poszczególnych stron. Myszką, bez wiedzy technicznej. Zero ograniczeń. Co tylko zechcesz.

Szybki hosting

W każdym pakiecie wydajny, specjalnie przygotowany dla WordPress hosting i podpięta domena. Nie martw się zapleczem.

KREATOR STRON WWW | Wybierz najlepszą dla siebie wersję

#KREATORBox

Prosty sposób na własną stronę WWW.

499 zł

netto / pierwszy rok
potem odnawiasz tylko hosting (199 zł / rok)

Sprawdź co dokładnie wchodzi w zakres naszych prac, a czym musisz się zająć samodzielnie w ramach pakietu KREATORBox.

Nasze zadania:

Ty zadbasz o:

W ramach pakietu KREATORPlus, Twój projekt będzie wspierał dedykowany Asystent Wdrożenia. Może on wykonać za Ciebie szereg prac organizacyjnych i powiązanych z wyglądem strony. Masz do wykorzystania 6 godzin takiego wsparcia.

Co asystent może zrobić za Ciebie:

#KREATORPlus

Kreator plus indywidualne wsparcie.

999 zł

netto / pierwszy rok
potem odnawiasz tylko hosting (199 zł / rok)

WYGLĄD | Elastyczny design dopasowany do Twoich potrzeb

Elastyczna pod względem wyglądu strona WWW

Wybierz jeden z naszych gotowych szablonów i samodzielnie dopasuj go do swoich potrzeb lub stwórz swój własny wygląd od podstaw.

Wszystko to bez wiedzy technicznej, za pomocą wbudowanego edytora drag&drop.

W cenie usługi zapewniamy motyw, stosowne instrukcje i służymy radą w razie pytań. Każdy szablon możesz swobodnie edytować, łącznie z nagłówkiem, stopką czy wyglądem poszczególnych obszarów.

Tworzenie stron internetowych - kreator

Gotowe szablony stron WWW

Sprawdź także | Przydatne informacje

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czas realizacji w dużej mierze zależy od Ciebie. W zależności od tego czy masz już jakąś wizję, gotowe materiały, czy startujemy od zera może on ulec zmianie. Średni czas realizacji strony WWW waha się między 5 a 15 dni roboczych.

Oczywiście, wszystkie nasze strony WWW stworzone są na podstawie systemu WordPress, który umożliwia samodzielną edycję treści. Do dyspozycji masz także takie narzędzia jak edytor wizualny drag&drop co znacznie ułatwia późniejsze samodzielne zarządzanie treściami.

Jak najbardziej. Motywy, który dostarczamy razem z naszym kreatorem zawiera wszystkie szablony przedstawione na naszej stronie i wiele, wiele więcej. Wszystkie są do Twojej dyspozycji.

Tak. Każda dodatkowa godzina to koszt 100 zł netto.

Możesz zmienić pakiet na wyższy. To znaczy, że możesz zmienić pakiet Box na Plus.

Tworzenie stron internetowych – idealny wstęp dla twojego biznesu

Tworzenie stron internetowych zyskuje na popularności, ponieważ obecnie praktycznie każda osoba prowadząca swój biznes, powinna posiadać dedykowaną sobie i swoim usługom stronę internetową. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby była po prostu zrobiona dobrze, ponieważ tylko taka będzie skupiać na sobie uwagę i przyciągać kolejnych odbiorców. Wysoka estetyka, funkcjonalność i przejrzystość to tylko niektóre z cech, którymi powinna wyróżniać się taka strona. Jeśli nie masz w tej kwestii doświadczenia, raczej marne szanse, że uzyskasz efekt, na którym ci zależy. Właśnie dlatego polecamy zgłosić się do profesjonalistów, czyli do nas, a na pewno zaprojektujemy twoją stronę internetową dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Jak tworzyć strony internetowe?

Strony internetowe to nasza pasja, dlatego do ich tworzenia podchodzimy w pełni profesjonalnie. Zajmujemy się tworzeniem stron w WordPressie i robimy to tak, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Jeśli więc nadal zastanawiasz się, jak tworzyć strony internetowe i nie zyskujesz odpowiedzi, która by cię satysfakcjonowała, koniecznie musisz przejrzeć naszą ofertę i skorzystać z naszej usługi. Do wyboru przedstawiamy dwie drogi rozwoju. Przede wszystkim opcją numer 1 jest stworzenie prostej i funkcjonalnej strony według schematu. Opcją numer 2 jest stworzenie strony indywidualnej, która odpowiada wszelkim określonym potrzebom.

Strona internetowa – tworzenie od A do Z

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednio prezentująca się strona internetowa. Właśnie dlatego zajmujemy się jej tworzeniem od początku do końca, biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby naszego klienta. To, jak finalnie wyglądać będzie strona internetowa, zależne jest przecież przede wszystkim od jego wizji i potrzeb, ale także od branży, jaką się zajmuje. Jak powstaje taka strona internetowa? Tworzenie to nasza pasja, a więc efekty zobaczyć można w stosunkowo krótkim czasie. Przede wszystkim wybrana zostaje dla ciebie indywidualna domena, która może być na przykład częścią twojego nazwiska lub nazwy firmy. Wybrany szablon zostanie w pełni dopasowany do twoich potrzeb tak jak i znajdujące się motywy oraz udoskonalenia. Chcemy, aby powstała strona była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale i przede wszystkim w pełni funkcjonalna. Dzięki temu będzie czytelna dla klientów, którzy będą poszukiwać na niej konkretnych produktów albo usług. Zaufaj profesjonalistom, aby osiągnąć najlepszy efekt.

Tworzenie stron internetowych WordPress

Jak się przygotować do procesu tworzenia strony internetowej, krótki poradnik.

Prosto do celu

Projektowanie stron internetowych powinno rozpoczynać się od określenia celu, który będzie towarzyszył Twojej stronie WWW. Cel determinuje przebieg procesu jej tworzenia.

W dużym uproszczeniu możemy przyjąć takie podstawowe cele ogólne:

  • Strona WWW o charakterze informacyjnym/ wizerunkowym – jest to miejsce mające na celu podanie kluczowych informacji o Tobie, Twojej firmie czy ofercie wraz za danymi kontaktowymi. Często strona taka przyjmuje postać prostej wizytówki. W końcu lepiej mieć stronę, niż jej nie mieć. :)
  • Strona WWW o charakterze sprzedażowym – nie mam tu na myśli sklepu internetowego, a jedynie strukturę strony mającą swoje określone miejsce w lejku sprzedażowym. Sam proces sprzedaży czy dalszy etap lejka odbywa się w takim przypadku poza stroną WWW. Taką stronę projektuje się w konkretnym celu, np. doprowadzenie do kontaktu telefonicznego, zapis na newsletter itd.

Możemy też podejść do tematu celów strony WWW bardziej szczegółowo:

  • zmniejszenie współczynnika odrzuceń odwiedzających o 30%,
  • zdobycie 100 nowych subskrybentów newslettera,
  • ekspozycja konkretnego produktu i zwiększenie jego świadomości wśród czytelników strony.

Takie precyzyjne cele dla strony możemy określić w szczególności, gdy nasza obecna strona nie spełnia swojej roli i mamy dane analityczne pozwalające na ich porównanie z nową wersją.

Jak widzisz, im bardziej precyzyjnie określony cel Twojej strony internetowej (czasem landing page), tym łatwiej będzie dobrać odpowiednią strukturę i rozwiązania pomagające w jego osiągnięciu. Nie pomijaj tego etapu. Projektowanie stron internetowych tak, aby spełniały swoją rolę, a nie tylko ładnie wyglądały, to ważny element całej układanki.

Dużo osób wychodzi z założenia, że ich projekt strony internetowej musi być stworzony od zera, a indywidualny projekt graficzny to konieczność oraz że jest to proces bardzo długi, kosztowny i żmudny. Często to faktycznie prawda. :), Są jednak są alternatywy.

Jeśli tylko spojrzysz na nasz katalog szablonów WordPress, zobaczysz, że masz dziesiątki tysięcy możliwości. Każdy projekt takiego szablonu został przygotowany (na ogół) przez grafika z wieloletnim doświadczeniem, znającego się na rzeczy. W większości przypadków nie warto wyważać otwartych drzwi i projekt grafiki po prostu nie jest potrzebny. Szablon sprawdzi się wówczas idealnie, tym bardziej, że nie ma problemu z nadaniem mu indywidualnego charakteru, żeby Twoja strona internetowa wyróżniała się pośród konkurencji.

Kiedy zatem zdecydować się na indywidualny projekt graficzny strony WWW? Otóż w każdym przypadku, gdy Twoja strona ma bardzo indywidualny charakter, masz już przygotowane materiały graficzne i chcesz odwzorować ich charakter lub projekt Twojej strony WWW jest po prostu bardzo kreatywny i szablon się nie sprawdzi.

Tworzenie stron internetowych – PROCES TWORZENIA

Cały proces powstawania strony WWW powinien być zaplanowany i obsługiwany przez kompetentne osoby, aby w efekcie uzyskać profesjonalną stronę internetową, która spełnia swoją rolę.

Przyjrzyjmy się tym etapom procesu:

  1. Konsultacje – projektowanie stron internetowych powinno zawsze zaczynać się od konsultacji, aby obie strony miały klarowny obraz tego kto i kiedy za co jest odpowiedzialny oraz czy obie strony dobrze się ze sobą czują. Ważne jest pełne zrozumienie potrzeb i wizji zamawiającego przez wykonawcę. Słowny przekaz często może być różnie interpretowany przez różne osoby, więc wspieraj się wizualnymi materiałami, przykładami czy schematami.
  2. Przygotowanie materiałów – to etap ważniejszy niż Ci się wydaje. Projektowanie stron internetowych bez informacji, ile będzie na niej treści, to trochę strzelanie na oślep. Ilość treści warunkuje choćby sam design strony WWW czy układ poszczególnych elementów, więc pamiętaj, aby mieć gotowe treści i wszelkie materiały, zanim rozpocznie się proces tworzenia strony WWW.
  3. Formalności – masz materiały, wykonawca wybrany, czas na formalności. Pamiętaj, żeby ustalenia były precyzyjne, dobrze mieć oddzielny załącznik z wszelkimi ustaleniami.
  4. Planowanie – zaplanowanie poszczególnych etapów tak, aby nikt nie miał wątpliwości, co i kiedy się dzieje, to powinna być integralna część procesu tworzenia stron WWW.
  5. Iteracje – projektowanie stron internetowych to proces ciągłych konsultacji pomiędzy zamawiającym a wykonawcą, aby uzyskać zadowalający efekt. Nie nastawiaj się, że pierwsza wersja strony będzie idealna, to proces, który trwa, i sprawna komunikacja będzie tu kluczowa.

Jak widzisz, tworzenie stron internetowych to proces, do którego należy się przygotować. Odpowiednio dobrany wykonawca, zapewniający zrozumienie Twoich potrzeb, to klucz do sukcesu.