tworzenie stron www

Funkcjonalna strona www

Z nami stworzysz Twoje miejsce w sieci. Może ono pełnić funkcję informacyjną, wizerunkową lub wręcz sprzedażową. To, jak będzie się prezentować, może mieć wpływ na postrzeganie Twojej firmy, a brak włąsnego miejsca w sieci dla twórcy w dzisiejszych czasach to wręcz faux paux. Z naszą pomocą wejdziesz w świat online gładko i bezproblemowo. Jaka zatem będzie Twoja strona www?

"Starter"

Pakiet ten powstał z myślą o osobach, które potrzebują czytelnej, prostej strony, której wizja opierałaby się o gotowy szablon. Otrzymujesz tu pełnowartościową stronę www, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszystko to w zestawie z hostingiem i domeną, tak, żeby żadne kwestie techniczne nie były Twoim zmartwieniem. 

Indywidualny projekt

Chcesz zaszaleć z funkcjonalnościami, spersonalizowanymi grafikami lub rozbudowaną strukturą? Tu też chętnie pomożemy! Wybierz opcję indywidualnej wyceny –  wspólnie określimy Twoje cele i dopasujemy ofertę tak, aby efekt końcowy spełniał Twoje oczekiwania. W tej opcji możesz sobie zażyczyć, czego tylko chcesz.

ile kosztuje założenie sklepu

Ile to kosztuje?

Mniej niż myślisz – zero ukrytych kosztów!

Strona www
Box
499 pln z vat
 • Hosting WP Lite i domena
 • Szablon premium z ThemeForest
 • Pomoc w wyborze szablonu
 • Pełna instalacja szablonu
 • Instalacja wtyczki SEO oraz bezpieczeństwa
zrób to sam
Strona www
Starter
1499 pln z vat
 • Hosting WP Lite i domena
 • Szablon premium z ThemeForest
 • Profesjonalne doradztwo
 • Dedykowany opiekun
 • Pakiet wdrożeniowy (12 rbh)
szybki start
Strona www
Pro
indywidualna WYCENA od 1800 zł netto
 • Hosting WP Lite i domena
 • Indywidualne ustalenia
blog sklep kurs wdrożenie

Pakiet wdrożeniowy

Co to takiego? To określona liczba godzin specjalisty, jaką masz do dyspozycji w ramach projektu wdrożenia Twojej strony www. Liczba godzin została dobrana w taki sposób, aby opracować kompletną stronę www w większości przypadków. Strona www posiada więcej zakładek, więc liczba ta jest większa niż w przypadku bloga. Możesz zawsze wykupić dodatkowe godziny w przystępnej cenie.

Na co możesz przeznaczyć godziny? Przede wszystkim na dostosowanie wyglądu strony do Twoich potrzeb, opracowanie struktury strony czy ułożenie poszczególnych podstron. Wyznaczony do projektu specjalista (w ramach pakietu) pomoże Ci także wdrożyć niezbędne funkcje czy zainstalować odpowiednie wtyczki.

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje zawsze cechują się przejrzystym wyglądem z zewnątrz oraz uporządkowanymi technikaliami wewnątrz. Zobacz:

Stałe wsparcie
Opieka techniczna już od
99 pln z vat miesięcznie
 •  
opieka techniczna wordpress

Stała opieka techniczna

WordPress, jak każde oprogramowanie,  potrzebuje stałych aktualizacji, aby zapewnić mu sprawne działanie oraz bezpieczeństwo. Statystycznie, większość włamań wynika właśnie z braku aktualizacji i dziur powstałych w wyniku tego typu zaniedbań. Decydując się na stałą opiekę, powierzasz nam dbanie o powyższe kwestie. Bierzemy na siebie wszelkie zagadnienie związane z bezpieczeństwem, wydajnością a także wszystko co techniczne (w tym awarie). Stała opieka to pewność, że bez względu na porę dnia czy nocy otrzymasz stosowną pomoc w krótkim czasie.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Wszystko zależy od aktualnego obłożenia zespołu wdrożeń. W większości przypadków czas oczekiwania na rozpoczęcie prac nie przekracza 5 dni roboczych. 

W zależności od wybranego pakietu czas realizacji strony www zamyka się w czasie od 2 do 5 tygodni. Oczywiście, bardziej złożone projekty mogą wymagać więcej czasu. O faktycznym czasie realizacji zostaniesz zawsze powiadomiony/a przed przystąpieniem do prac. 

Oczywiście, wszystkie nasze strony oparte są o system WordPress, który umożliwia samodzielną edycję treści.

Tak. W przypadku stron www nie ograniczamy możliwości użycia już istniejących usług na zewnątrz.