Polecane - kursy

Znajdziesz tu polecane przez nas kursy, zarówno te darmowe jak i płatne.
Jest to wiedza z różnych dziedzin, takich jak marketing, WordPress czy biznes w ogólnym ujęciu. 

kurs google analytics darmowy

Kurs Google Analytics

Typ: darmowy
Kategoria: marketing

Darmowy kurs Google Analytics 4 od samego Google w ramach programu Skillshop. Chcesz skutecznie sprzedawać? Musisz wiedzieć jak mierzyć ruch, konwersje i wszystko co z nim związane. Google Analytics to podstawowe narzędzie do tego.

kurs reklama na facebooku

Kurs Facebook Ads

Typ: płatny
Kategoria: marketing

Reklama na Facebooku to jeden z kluczowych elementów marketingu, szczególnie w przypadku produktów elektronicznych jak e-book czy kurs. Zyskaj kompleksową wiedzę, aby samodzielnie tworzyć skuteczne kampanie reklamowe w ramach tego ekosystemu.

Kurs Elementor Podstawy

Typ: darmowy (EN)
Kategoria: WordPress

Elementor to idealne narzędzie (wtyczka do WordPressa), które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i stworzyć swoją stronę, blog czy sklep wedle praktycznie dowolnej wizji pod kątem designu. To budowanie strony jak z klocków lego dzięki edytorowi drag&drop z podglądem na żywo.

darmowy kurs SEO

Kurs SEO i Content Marketing

Typ: darmowy
Kategoria: marketing

Wyjątkowy kurs na temat podstaw SEO i Content Marketingu od naszego partnera, grupy iCEA. Praktyczna wiedza w formie wideo pozwoli Ci zrozumieć jak działa wyszukiwarka Google i co należy robić, aby wyświetlać się wysoko w wynikach organicznych.

Kurs Marketing Internetowy

Typ: darmowy
Kategoria: marketing

Podstawy marketingu internetowego to kolejny darmowy kurs od Google, który śmiało możemy polecić. 26 modułów, 40 godzin materiałów, treść z akredytacją IAB (Interactive Advertising Bureau), to kopalnia wiedzy od której każdy adept działań online powinien zacząć.

kurs skuteczny menedzer kluczowe kompetencje

Kurs Zarządzenie Zespołem

Typ: płatny
Kategoria: biznes

Jak zarządzać zespołem i motywować pracowników? Ten kurs online pomoże Ci zyskać kluczowe kompetencje w tym obszarze. Jeśli tylko masz pod sobą pracowników, to musisz mieć wiedzę niezbędną do zarządzania nimi, aby cała firma działała efektywnie. 

kurs google ads

Kurs Google Ads

Typ: płatny
Kategoria: marketing

W Google możesz być obecny na kilka sposobów. Poza pozycjonowaniem (SEO), które jednak trwa dość długo, możesz zainwestować w reklamy płatne w tej najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce. Ten kurs pozwoli Ci przygotować kampanię reklamową w Google.

Kurs Personal Branding

Typ: płatny
Kategoria: marketing

Budowanie biznesu w oparciu o markę osobistą to wyzwanie wymagające szerokiej wiedzy w wielu obszarach. Ten kurs pokaże Ci zbudować silny i spójny wizerunek i opakować go w odpowiednie zasoby. 40 wykładów, 6,5 godziny szkolenia, 25 pytań testowych.

kurs jak założyć firmę darmowy

Kurs Jak założyć Własną Firmę

Typ: darmowy
Kategoria: biznes

Kurs dla początkujących przedsiębiorców i osób myślących o założeniu własnej działalności. Zrealizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Dobra wiedza na start, podstawy z zakładania firmy, ale także w obszarach rachunkowości czy podatków.

Już wkrótce kolejne krusy!