Docieraj ze swoimi filmami szerzej!

Skupiasz się na tworzeniu filmów? To dobra inwestycja! Filmy, ruchome obrazki, które chętnie konsumujemy jako odbiorcy, to przyszłość Internetu. Jeśli tworzysz lub planujesz produkować materiały wideo, nie popełnij jednego, ważnego błędu. Nie bazuj jedynie na social media! YouTube czy TikTok to fajne miejsca, ale w dalszej perspektywie mogą być bardzo ograniczające. Zastanów się czy TikTok faktycznie pozwoli Ci zarobić na tym, co tworzysz? Czy YouTube pozwala Ci w pełni zmonetyzować Twoją widownię? Pomyśl o swoim miejscu w sieci już dziś!

youtube tiktok pakiety

Zarabiaj poza swoim kanałem

Sklep – pierwsza myśl jaka na ogół przychodzi do głowy, gdy mówimy o zarabianiu online. I słusznie. Najprostsza opcja na rozwój kanału YouTube czy profilu TikTok. Najprostszy produkt? Ebook. Tworzysz produkt, zamawiasz nasz gotowy do użycia sklep online, który nie wymaga od Ciebie wiedzy technicznej i już masz dodatkowe źródło przychodu. Proste, prawda?Opcja numer 2 – twórz wideo premium i udostępniaj je za opłatą dzięki naszej platformie kursowej. W tej opcji nawet nie musisz zmieniać formatu. Wykorzystaj to, co masz i na czym się znasz, czyli wideo zapakowane w odpowiednie narzędzia, które pozwolą Ci zarabiać.
ile kosztuje założenie sklepu

Ile to kosztuje?

Mniej niż myślisz – zero ukrytych kosztów!

Basic-E
Sklep online
59 pln miesięcznie
  • Gotowy do użycia sklep online
  • Zintegrowany z płatnościami online
  • Bez wiedzy technicznej
LMS Basic
Platforma do kursów
99 pln miesięcznie
  • Prosta w obsłudze platforma
  • W pełni zautomatyzowana
  • Gotowa do użycia

Bez wiedzy technicznej

Nasze rozwiązania cechują się prostotą i szybkością wdrożenia. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, aby sprzedawać online czy prowadzić bloga. Cały proces sprowadza się do 3 kroków:

blog sklep kurs wdrożenie

1 Zamów -> 2 Dostosuj -> 3 Korzystaj i zarabiaj

Wybraną usługę możesz dowolnie dostosować pod względem wyglądu (we własnym zakresie). Możesz to także zlecić nam i, dyrygując, wskazywać gdzie co ma być i jak ma wyglądać (opcja polecana wszystkim lubiącym zarządzać :)). Pod kątem technicznym wszystkie nasze abonamentowe rozwiązania (sklepy, platforma do tworzenia kursów) są gotowe do użycia oraz objęte stałą opieką techniczną. Wszystko po to, abyś Ty mogła/mógł skupić się na tym, co ważne.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Nie, w każdym pakiecie ze sklepem lub platformą do tworzenia kursów otrzymujesz gotowe do pracy rozwiązania. Zostały one opracowane w taki sposób, abyś nie musiał/a zagłębiać się w kwestie techniczne.

Oczywiście, możesz zamówić bezpłatne demo sklepu lub platformy i korzystać z niego swobodnie przez 7 dni bez żadnych zobowiązań. Jeśli po tym okresie nie zdecydujesz się na wykupienie usługi, dostęp samoczynnie wygaśnie. 

Tak. Nasz sklep występuje w dwóch wersjach – Basic E – dedykowanej wyłącznie produktom elektronicznym (np. ebook) oraz Pro, która umożliwia sprzedaż dowolnych produktów łącznie z obsługą wysyłki produktów fizycznych. 

Podchodzimy elastycznie do naszej oferty. Minimalny okres, na który wykupujesz usługę, to miesiąc. Po tym czasie możesz zdecydować czy chcesz dalej z niej korzystać, czy nie. W przypadku rezygnacji wystarczy nie opłacać kolejnej faktury.