Rozrusznik Biznesu

Od pomysłu po własny biznes

Mimo, iż w sieci nie brakuje wzniosłych sloganów typu „ograniczenia są tylko w Tobie…” czy „wystarczy bardzo chcieć, a wszystko będzie możliwe…”, to stworzenie własnej firmy i sprawienie by w magiczny sposób zaczęła przynosić stałe dochody to niełatwa sztuka. Wymaga odpowiedniej wiedzy, narzędzidoświadczenia i cierpliwości. Dlatego często, mimo ogromnego zapału pomysłodawcy, po prostu brakuje odpowiednich zasobów, aby biznes miał szansę na sukces.

Dlatego właśnie powstał „Rozrusznik Biznesu”. To projekt, który ma otaczać opieką ambitnych przedsiębiorców, we wczesnych fazach rozwoju. Pomożemy Ci w stworzeniu i rozwijaniu swojego biznesu.

Jak konkretnie? Sprawdź poniżej.

bulbs

Czy to aby dla mnie?

  • Masz pomysł na biznes, ale nie masz doświadczenia?
  • Chcesz prowadzić własną firmę, ale boisz, że taki projekt Cię przerośnie?
  • Potrzebujesz wsparcia technicznego we wdrożeniu swojego pomysł?
  • Chcesz mieć profesjonalną pomoc na początku swojego działania?
  • Potrzebujesz partnera na start, z którym łatwiej będzie podjąć wyzwanie?

Jeśli choć jedna odpowiedź brzmiała TAK – nasz projekt jest dla Ciebie.

Jakie wsparcie mogę otrzymać?

Skala, branża czy innowacyjność Twojego pomysłu nie jest dla nas kluczowa, najważniejsze, żeby odpowiadał on na realne potrzeby rynku.

Jak to wygląda w praktyce?

Cały proces rozruchu podzielony jest na trzy proste etapy:

Zgłoszenie

W drodze selekcji wybieramy projekty, które rozwiązują realne problemy lub odpowiadają na potrzeby rynku. Skupiamy się na osobach, które mają  w sobie pasję i chęć działania. Pamiętaj, że to nie jest projekt „zrobimy to za Ciebie”, zawsze działamy jako zespół, to nasza siła.

Praca

Wspólnie pracujemy nad rozwojem Twojego biznesu zgodnie z wcześniej ustaloną strategią. Stale weryfikujemy postępy i szukamy najlepszych ścieżek rozwoju w wielu obszarach. Ten etap może trwać od kilku do kilkunastu miesięcy. Pamiętaj, że biznes to maraton, a nie sprint.

Wyjście

Chętnie byśmy zostali, ale już czas na przejęcie sterów. Nasze wyjście odbywa się na z góry określonych na początku współpracy zasadach. Dalej prowadzisz swój biznes samodzielnie lub z nowym wspólnikiem, jak wolisz. Od tego momentu będziesz w pełni samodzielnym przedsiębiorcą.

Zgłoś się!

Chcemy zachować odpowiednią jakość naszego wsparcia, dlatego nabory odbywają się cyklicznie i wybieramy maksymalnie dwa biznesy. Aktualny nabór trwa jeszcze:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poniżej znajdziesz formularz wstępnej selekcji. Jego wypełnienie do niczego nie zobowiązuje.

Twoje dane będą przetwarzane przez Mad Ventures Patryk Kozioł w celu dalszego kontaktu.
Wszystkie przesłane dane traktujemy jako poufne i zapewniamy ich bezpieczeństwo.

Patryk Kozioł

Kto za tym stoi?

Nazywam się Patryk Kozioł i jestem praktykiem biznesu. Od blisko 15 lat otaczam technologiczną opieką przedsiębiorców i twórców on-line. Jestem założycielem i CEO marki HashMagnet, która zapewnia pomoc i skuteczne wsparcie technologiczne, a której zaufało już ponad 2000 aktywnych klientów. Do grona moich klientów należały takie marki, jak: Nestle Polska SA, Pol-Mot Holding S.A., Interia.pl.

Więcej o mnie | więcej o HashMagnet