W ramach marki HashMagnet pomagamy tworzyć i zarabiać online. Oferujemy usługi hostingowe, domeny, gotowe do użycia sklepy internetowe czy autorski system do tworzenia kursów. Wspieramy przedsiębiorców oraz twórców w wielu obszarach i robimy to skutecznie.

Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorcom i twórcom internetowym w oswajaniu technologii i wykorzystywaniu jej do dzielenia się swoją twórczością z innymi, oraz monetyzacji swoich pomysłów.

Specjalistka/ta ds. wsparcia klienta (WordPress)

Kogo szukamy?

Jeśli szukasz pracy w niepełnym wymiarze (w godzinach 19 – 23 w tygodniu + zadaniowo w weekendy – realny czas pracy jest uzależniony od liczby zgłoszeń), w której możesz działać z doświadczonymi, fajnymi współpracownikami i do tego zdobyć nowe doświadczenie – to Ciebie szukamy!

Na stanowisku, które proponujemy, niezbędne będą konkretne kompetencje. Powinieneś/powinnaś spełnić wszystkie z nich, aby dobrze odnaleźć się w tej pracy. Przeczytaj więc uważnie i aplikuj, jeśli:

  • biegle poruszasz się po WordPressie / WooCommerce i potrafisz rozwiązywać problemy związane z ich funkcjonowaniem,
  • znasz system DirectAdmin (lub szybko przyswajasz wiedzę),
  • masz dobrą ogólną wiedzę z zakresu hostingu, domen oraz certyfikatów SSL, rozumiesz jak to wszystko działa,
  • potrafisz samodzielnie (to kluczowe) analizować i rozwiązywać problemy techniczne,
  • masz doświadczenie w obsłudze Klienta poparte dobrymi zdolnościami komunikacyjnymi (przede wszystkim umiejętność tłumaczenia kwestii technicznych na zrozumiały dla odbiorcy język).

Odhaczone? Jeśli tak, zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Praca jest w pełni zdalna –  ubierasz się (bądź nie ;)) w co chcesz i pracujesz gdzie chcesz, byle z efektami.
  • Twoje zadania będą polegać na pomocy technicznej i doradzaniu naszym Klientom. Nie wymagamy od Ciebie siedzenia przy biurku murem, ale wymagamy dyspozycyjności w razie potrzeby – dostępność na plaży, w górach czy nad rzeką też się liczy :).
  • Ta praca pozwoli Ci także dowiedzieć się, jak od środka działa firma, która z ogromnym oddaniem pracuje na rzecz twórców i cały czas doskonali swoje produkty dla nich. Przy nas, jeśli zechcesz, możesz się wiele nauczyć.
  • Preferujemy rozliczenie B2B (faktura), ale jesteśmy elastyczni w tej kwestii.

Jeśli czujesz, że to zajęcie dla Ciebie, koniecznie wypełnij ankietę poniżej.

W ciągu 5 dni roboczych wyślemy do wybranych osób informacje o dalszych krokach.

Formularz rekrutacyjny