Usługi pozycjonowania (SEO)

Zwiększ swoją widoczność w Internecie dzięki skutecznemu pozycjonowaniu. Czym właściwie jest pozycjonowanie? To szereg działań mających na celu wprowadzenie Twojego serwisu na jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google na określone frazy.

Darmowa konsultacja SEO

Sprawdź co zyskasz dzięki konsutacji SEO z ekspertem.

Potencjał

Zdobędziesz cenne informacje o potencjale swojej branży

Strategia

Dowiesz się, jaką strategię stosują Twoi klienci

UX

Otrzymasz szczegółową analizę strony, od UX po ocenę jakości contentu

Efekty

Dowiesz się, jak zwiększyć ruch oraz sprzedaż na swojej witrynie

Jak przebiega konsultacja?

Podczas konsultacji nasz ekspert udostępni Ci podgląd ekranu swojego komputera oraz przygotuję gruntowną analizę widoczności Twojej witryny, jej profilu linkowego i całej struktury serwisu wraz z aspektami UX, budującymi doświadczenie użytkownika. Dodając do tego ocenę jakości publikowanych treści, specjalista skonfrontuje kondycję strony z jej potencjałem i przygotuje wstępną strategię działań, których celem będzie zwiększenie ruchu na stronie, podniesienie konwersji i poprawa widoczności w Google. Przygotowany plan będzie doskonałym punktem wyjścia do prowadzenia samodzielnych działań lub skorzystania z usług doświadczonej agencji SEO/SEM

Co zyskasz dzięki SEO?

Podczas konsultacji nasz ekspert udostępni Ci podgląd ekranu swojego komputera oraz przygotuję gruntowną analizę widoczności Twojej witryny, jej profilu linkowego i całej struktury serwisu wraz z aspektami UX, budującymi doświadczenie użytkownika. Dodając do tego ocenę jakości publikowanych treści, specjalista skonfrontuje kondycję strony z jej potencjałem i przygotuje wstępną strategię działań, których celem będzie zwiększenie ruchu na stronie, podniesienie konwersji i poprawa widoczności w Google. Przygotowany plan będzie doskonałym punktem wyjścia do prowadzenia samodzielnych działań lub skorzystania z usług doświadczonej agencji SEO/SEM.

1 pozycja na liście wyszukiwania
przyciąga około 30% wszystkich kliknięć
Pierwsze 3 pozycje zbierają
około 50% ruchu z wyszukiwarki
Pozycja 4 na liście wyników Google
zdobywa średnio jedynie 7% ruchu
pozycjonowanie

Umów konsultację

Porozmawiaj z ekspertem, który wskaże możliwości rozwoju podzas konsultacji SEO

Konsultacje przeprowadza bezpośrednio nasz partner, firma iCEA Sp. z o.o.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Tak, konsultacja jest całkowicie bezpłatna. Ma charakter w pełni ekspercki, nie prowadzi do podpisania umowy ani do wygenerowania oferty. Jej celem jest przedstawienie możliwości promocji konkretnej strony WWW w sieci, a także opcjonalne przygotowanie strategii pozycjonowania, której celem jest poprawa widoczności, zwiększenie ruchu oraz konwersji.

Czas trwania rozmowy z ekspertem zależy od złożoności witryny i może trwać pół godziny, ale może również zająć naszemu ekspertowi i cztery godziny – w przypadku dużych i skomplikowanych serwisów działających w dynamicznych branżach. Co warto zaakcentować, to fakt, że nasz konsultant będzie do Twojej dyspozycji tak długo, jak będzie to potrzebne.

Komputer z dostępem do Internetu to jedyne techniczne wymagania, które trzeba spełnić, by możliwe było przeprowadzenie konsultacji. Rzecz jasna, jeśli będziesz miał jakieś pytania, możesz je sobie zapisać, a następnie zadać naszemu ekspertowi.

Konsultacja z naszym ekspertem nie jest w żaden sposób wiążąca. Po przedstawieniu wniosków z analizy oraz proponowanego, wstępnego scenariusza działań to Ty decydujesz, co zrobisz z otrzymaną wiedzą.