Wyjdź poza Instagram

Masz popularne konto na Instagramie i zastanawiasz się, jak możesz rozwinąć swoją działalność? A może chcesz mieć swoje miejsce w sieci, niezależne od wielkiej korporacji? Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej ofercie. Zapewniamy Ci szereg rozwiązań, pozwalających zarabiać i tworzyć także poza Instagramem.

instagram

Kierunki rozwoju

Sprawdź swoje opcje na rozwój, sprzedaż i nowe źródła followersów:

#Blog

Dlaczego warto?

Jak zacząć blogować?

#Sklep

Dlaczego warto?

Czas założyć sklep!

#Kurs

Dlaczego warto?

Stwórzmy coś razem!

#Strona www

Dlaczego warto?

Twoja strona za 3, 2, 1...

Sprzedaż ebooka

Sprawdź jak nasze Klientki zarabiają sprzedając tysiące e-booków:

sklep internetowy instagram

Marta Grzegorzak | sklep.urodaiwlosy.pl​

Marta z sukcesami sprzedaje swojego autorskiego ebooka „Jak wyglądać piękniej w 30 dni”. Jak sama mówi, jest przede wszystkim zadowolona ze sprawnej komunikacji oraz szybkiego rozwiązywania problemów. To m.in. na te elementy kładziemy nacisk: komunikacja, która odbywa się bez zbędnej zwłoki, szybkość działania w przypadku kwestii technicznych. Wszystko po to, żebyś Ty nie musiał/a się rozpraszać.  

Ania Kęska | sklep.aniamaluje.com

Ania za pomocą naszego sklepu sprzedaje swoje ebooki na temat podróżowania, a także skutecznego budowania społeczności. To, na czym zależało Ani, to m.in. wsparcie techniczne: nie bałam się, że zostanę z problemami sama. Na temat tego. jak wyglądał proces tworzenia sklepu oraz o tym, jak wydać ebooka, Ania napisała cały artykuł, który znajdziesz tu – Jak wydać ebooka krok po kroku.

ile kosztuje założenie sklepu

Specjalny pakiet Blogowy

Sprawdź, ile kosztuje nasz pakiet blogowy, specjalne dostosowany do potrzeb Instagramera. Nasz profesjonalny szablon eksponuje Twoje zdjęcia z Instagrama tak, aby Twój blog oraz konto na IG mogły być spójne. Całość dopełnia Twoja prywatna chmura plików, w której bezpiecznie i niezależnie od Instagrama możesz przechowywać zdjęcia – nic nie zginie, nic nie utracisz!

Pakiet Startowy
Insta Blog
699 pln z vat
  • Gotowy do pracy Blog WordPress
  • Hosting WP Pro Insta
  • Twoja prywatna Chmura plików
  • Szablon premium z ThemeForest
  • Pomoc w wyborze i instalacja szablonu
  • Integracja z Instagramem
  • Doradztwo na start
  • Materiały edukacyjne
  • Grupa VIP na FB​
  • Domena na rok *

Chmura plików + 15 GB

Prywatna chmura plików, którą otrzymasz w pakiecie. Przechowuj bezpiecznie dowolne pliki, dokumenty, pliki audio czy kopię zdjęć z Instagrama. Chmura wykorzystuje przestrzeń Twojego pakietu (oraz dodatkowe 15 GB) i możesz ją dowolnie podzielić i uporządkować. Przyjazny interface pozwoli Ci łatwo zarządzać plikami: dodawanie, usuwanie, notatki czy podgląd online nie będą problemem. Dostęp do plików będziesz mieć wszędzie, gdzie tylko sięga Internet. Możesz także zainstalować aplikację mobilną, aby zyskać szybki dostęp do swoich danych na telefonie. Aplikacja dostępna jest na iOS oraz Android. 

Bez wiedzy technicznej

Nasze rozwiązania cechują się prostotą i szybkością wdrożenia. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, aby sprzedawać online czy prowadzić bloga. Cały proces sprowadza się do 3 kroków:

blog sklep kurs wdrożenie

1 Zamów -> 2 Dostosuj -> 3 Korzystaj

Wybraną usługę możesz dowolnie dostosować pod względem wyglądu (we własnym zakresie). Możesz to także zlecić nam i, dyrygując, wskazywać gdzie co ma być i jak ma wyglądać (opcja polecana wszystkim lubiącym zarządzać :)). Pod kątem technicznym wszystkie nasze abonamentowe rozwiązania (sklepy, platforma do tworzenia kursów) są gotowe do użycia oraz objęte stałą opieką techniczną. Wszystko po to, abyś Ty mogła/mógł skupić się na tym, co ważne.

FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Nie, w każdym pakiecie jest on instalowany w sposób automatyczny od razu po zamówieniu i opłaceniu pakietu. Dane logowania otrzymasz do 30 minut od tego momentu.

Możesz wykupić nową domenę w trakcie trwania abonamentu, a my podmienimy zawartość bloga. Nie ma możliwości zmiany nazwy istniejącej domeny.

Oczywiście! Daj nam znać, a my podepniemy domenę pod nasz hosting. Możesz także przenieść domenę do nas od innego operatora. Taka operacja jest bezpłatna.

Wszystkie pakiety zawierają hosting oraz domenę na pierwszy rok. Po roku możesz zdecydować, czy chcesz korzystać z naszych usług dalej. Jeśli tak, opłacasz wspomniane hosting oraz domenę (nic więcej). W przypadku rezygnacji wystarczy, że nie opłacisz usług, a wygasną same.